Яндекс.Гроші як поповнити рахунок — докладна інструкція

326

Ми розповімо, як простіше всього поповнити рахунок на Яндекс.Гроші, докладно описавши всі дії, а також трохи розповімо про сам сервіс, який, можливо, ще комусь незнайомий. Виділимо всі позитивні і негативні сторони системи, щоб користувач відразу зміг зрозуміти, чи слід вдаватися до її послуг.

Системи платежів, операції на яких проводяться онлайн, стають з кожним днем все більш популярними. Існує вже не один десяток різних сервісів, що дозволяють проводити маніпуляції над грошовими засобами, не встаючи з крісла. Це відкриває широкі горизонти перед користувачем і значно спрощує повсякденні рутинні операції за рахунок використання спеціальних віртуальних гаманців. Але перш, ніж почати працювати з будь-яким з них, необхідно поповнити гаманець.

Зміст:

Що це за система

Як було зазначено вище, Яндекс.Гроші – це електронний сервіс платежів в інтернеті, який за кілька останніх років став ведучим на території СНД серед інших схожих систем. Вона дозволяє:

 • проводити покупки в онлайн-магазинах;
 • бронювати та купувати квитки;
 • оплачувати комунальні послуги, квитанції та рахунки;
 • розбиратися з податковими заборгованостями;
 • перевіряти і вирішувати проблеми, що стосуються різних штрафів.

Деякі з перерахованих функцій доступні навіть для незареєстрованих користувачів, а для тих, хто все-таки пройшов реєстрацію, є можливість оформити картку Visa. Особливо вона нічим не відрізняється від пластикових банківських карт, але при цьому безпосередньо прив’язана до Вашого віртуального гаманця, що дає можливість знімати з нього гроші в будь-якому банкоматі.

Яндекс.Гроші як поповнити рахунок — докладна інструкція

Рис. 2 – Спеціально оформлена картка Visa

Це також просто працює і в зворотному порядку. Використовуючи послуги банку або поштові перекази, Ви можете поповнювати свій особистий віртуальний рахунок без зайвих маніпуляцій, орудуючи лише картою і терміналом. Більш детально про це нижче.

Ключові способи поповнення гаманця

Своїм користувачам сервіс пропонує чотири базових варіанти поповнення онлайн-гаманця, кожен з яких володіє своїми особливостями:

 

 • З банківської картки, що вимагає її прив’язки. Для цього необхідно ввести номер картки, дату, до якою воно дійсне, а також три цифри із зворотного боку.
Яндекс.Гроші як поповнити рахунок — докладна інструкція

Рис. 3 – Поповнення через банківську карту

 • З балансу мобільного. На жаль, функція доступна тільки для жителів Росії, адже підтримує лише їх мобільних операторів.
Яндекс.Гроші як поповнити рахунок — докладна інструкція

Рис. 4 – Поповнення з мобільного телефону

 • Готівкою, через будь найближчий пункт, який сервіс системи для більшої зручності продемонструє для Вас на карті.
Яндекс.Гроші як поповнити рахунок — докладна інструкція

Рис. 5 – Поповнення готівкою

 • Через Сбербанк Онлайн. Якщо Ви – користувач даної банкинговой системи, то буде потрібно лише ввести необхідну суму, і одразу перенесе Вас до операції переказу грошей.
Яндекс.Гроші як поповнити рахунок — докладна інструкція

Рис. 6 – Поповнення через Ощадбанк

А також існує кілька інших способів поповнення рахунку:

 • через платіжні системи Qiwi і Webmoney;
 • використовуючи інтернет-банкінг та організації фінансового характеру;
 • обмінюючи подарункові коди.
Яндекс.Гроші як поповнити рахунок — докладна інструкція

Рис. 7 – Додаткові способи поповнення

Загалом, число варіантів досить велика, тому якийсь з них у будь-якому випадку повинен підійти. Тепер торкнемося кожного з них окремо.

Читайте також:

Яндекс.Гроші: повна інструкція по відкриттю гаманця

Як відключити сімейний фільтр в Яндексі: легко знімаємо всі заборони

Яндекс Дзен: [чарівний сервіс], який замість вас вибере цікаві новини для читання

Яндекс Піпл — миттєвий пошук людей по всьому соцмережам відразу

Яндекс Таксі: розраховуємо вартість поїздки і замовляємо автомобіль

Поповнення з банківської карти

Поповнити в Україні свій особистий рахунок ОТРУТА завдяки банківській карті можна відразу декількома способами:

 • Здійснити переказ через термінал на карту ОТРУТА.
 • Скористатися кредитною карткою і перекласти з неї або ж відвідати будь-який з банків і здійснити операцію з допомогою касира. Без будь-яких проблем можна використовувати карти Visa або Master Card.
 • Відмінним варіантом стане використання послуги «Зв’язок з банком», яка доступна в Альфа-банку і банку «Відкриття». Обидва відомих грошових сервісу дозволяють переводити гроші без зняття комісії. Будь-який інший банк таких привілеїв не надає.
 • Операцію можна виконати завдяки інтернет-банкінгу, що в даний момент досить актуальне. Озброївшись реквізитами, Ви в будь-який зручний для Вас час здійснюєте переклад.
 • З банківського рахунку, причому підійде як відкритий в місцевому фінансовому сервісі, так і в будь-якій іншій країні світу.

Розберемо найбільш простий і найчастіше вживаний спосіб поповнення віртуального гаманця, який враховує наявність у користувача будь-якої банківської карти і деякої суми грошей, що зберігається на ній. Для цього вибираємо розділ «Поповнити гаманець» самий перший варіант.

Увага! Для того, щоб операція пройшла успішно, необхідна карта або Visa і MasterCard або Maestro. Інші для цієї мети не підходять.

Заповнюємо по черзі кожне з полів, після чого вводимо необхідну суму грошей і тиснемо «Поповнити».

Яндекс.Гроші як поповнити рахунок — докладна інструкція

Рис. 8 – Поповнення з банківської карти

Сервіс відразу проведе перевірку, яка не займе більше декількох секунд. Якщо всі введені дані введено правильно, то на прив’язаний до Вашої карті мобільний телефон прийде SMS-повідомлення з кодом підтвердження.

Яндекс.Гроші як поповнити рахунок — докладна інструкція

Рис. 9 – Перевірка введених даних

Банківський сервіс видасть Вам повну суму до сплати, додавши до неї відсоток за здійснення транзакції. Користувачу залишається лише ввести код з SMS і підтвердити дію.

Яндекс.Гроші як поповнити рахунок — докладна інструкція

Рис. 10 – Підтвердження транзакції

В разі успішного проведення всіх маніпуляцій Вас чекає повідомлення про те, що гроші відправлені, і що запис про це буде доступна в історії вже найближчим часом.

Яндекс.Гроші як поповнити рахунок — докладна інструкція

Рис. 11 – Успішне завершення транзакції

Переказ на карту Я. Д.

Такий підхід можна вважати найбільш універсальним, адже одного разу створена і прив’язана до системи ОТРУТА карта дозволить проводити доступні користувачеві операції за допомогою будь-якого банкомату, терміналу або банківської каси. Для того, щоб замовити її, необхідно, увійшовши у свій особистий кабінет, клікнути на баланс, показаний в правому верхньому куті.

Випадаючий список відкриє перед Вами кілька різних варіантів, в числі яких – найбільш затребувані дії:

 • прив’язка банківської карти;
 • номер гаманця;
 • візитка;
 • налаштування;
 • випуск MasterCard Яндекс.Гроші.

1Вибираємо останній варіант, після чого користувача перекидає на сторінку з короткою інформацією про замовленої карті.

Яндекс.Гроші як поповнити рахунок — докладна інструкція

Рис. 12 – Вибір дії

2Ознайомившись з поверхневими даними, натискаємо на кнопку «Детальніше».

Яндекс.Гроші як поповнити рахунок — докладна інструкція

Рис. 13 – Короткі дані по карті

3Далі на екран виводяться дані щодо тарифів, комісії і багатьох інших важливих моментів, з якими обов’язково слід уважно ознайомитися перш, ніж підтверджувати замовлення. Якщо ж умови використання повністю влаштовують, тиснемо «Замовити карту».

Яндекс.Гроші як поповнити рахунок — докладна інструкція

Рис. 14 – Замовлення карти

4Після для посвідчення особи необхідно отримати пароль. Для цього клацаємо на потрібну кнопку і чекаємо, поки SMS з кодом прийде на той телефон, який Ви вказали при реєстрації.

Яндекс.Гроші як поповнити рахунок — докладна інструкція

Рис. 15 – Підтвердження доступу

5Коли пароль виявиться у Вас в руках, введіть його у відповідне поле і Вас перенаправить до форми заповнення особистих даних.

Яндекс.Гроші як поповнити рахунок — докладна інструкція

Рис. 16 – Введення коду

6На наступному етапі система зажадає від користувача ввести свої паспортні дані: прізвище, ім’я та по батькові. При цьому в нижньому полі буде згенеровано автоматично ім’я, які Ви згодом побачите на карті.

Яндекс.Гроші як поповнити рахунок — докладна інструкція

Рис. 17 – Введення паспортних даних

7Далі необхідно буде вибрати країну і детально вказати місце проживання, позначивши місто, район, вулицю, номер будинку і, звичайно, індекс. Після успішного заповнення усіх пунктів Ваше замовлення буде прийнятий, і система візьметься за створення карти.

Яндекс.Гроші як поповнити рахунок — докладна інструкція

Рис. 18 – Прийняття замовлення

В середньому її доведеться чекати не більше п’яти днів, після чого вона буде відправлена в найближчий до Вас відділ пошти, звідки Ви в свою чергу вже зможете її забрати в будь-який зручний для Вас час.

Зверніть увагу! Сервіс надає спеціальний трек-номер, за яким Ви легко можете відстежувати всі пересування карти від центру випуску і до місцевого відділення пошти.

Коли ж карта прийде, справа залишиться за малим. Необхідно буде активувати її, зайшовши у свій особистий кабінет, що буде детально описано у надісланій разом з картою Вам інструкції. Як тільки всі маніпуляції над її оформленням і приведенням в дію будуть завершені, через карту ОТРУТА можна буде з легкістю поповнювати свій гаманець у цій фінансовій системі.

Читайте також:

Як взяти довірчий платіж на Білайні — Швидкі способи

Топ браузерів 2017 року: кращі програми для роботи в інтернеті

Як зламати електронну пошту: [безпечні] і [законні] способи злому

Огляд основних периферійних пристроїв для персонального комп’ютера

Поповнення за наявності карти ОТРУТА

Найпростіше описати процес поповнення, наочно продемонструвавши його на функціоналі одного з банків. Даний метод називається онлайн-банкінгом, і в якості прикладу буде взято «Приват24».

Якщо у Вас є акаунт в даній платіжній системі, то закинути кошти на Яндекс гаманець буде дуже просто. Якщо ж Ви є клієнтом іншого банку, то дана інструкція все одно виявиться для Вас корисною, адже всі вони мають схожу схему роботи.

1Для початку заходимо в свій особистий кабінет, вводячи логін і пароль, після чого переходимо у вкладку «Всі послуги», де серед представленого переліку знаходимо пункт «На карту Visa/Master Card будь-якого банку світу».

Яндекс.Гроші як поповнити рахунок — докладна інструкція

Рис. 19 – Вкладка «Всі послуги»

2Сервіс зручних перекладів зажадає ввести деякі дані. Вибираємо зі списку ту карту, з якої будуть зняті кошти. Нижче вписуємо номер нашої нещодавно створеної карти ОТРУТА, а після вказуємо бажану для перекладу суму грошей.

Яндекс.Гроші як поповнити рахунок — докладна інструкція

Рис. 20 – Здійснення перекладу

Якщо інформація була введена без помилок, то вже через кілька хвилин на Ваш віртуальний рахунок будуть переведені необхідні кошти. Як бачите, при наявності попередньо оформленої карти від Яндекс.Гроші користування рахунком, поповнення та зняття готівки стають ще більш простими діями.

Інші способи поповнення

Серед інших альтернативних варіантів поповнення можна виділити сервіси-обмінники. Багато користувачів, як правило, не довіряють послуг, побоюючись шахрайства. Однак такі системи, як Bestchange, є дійсно надійними хоча б тому, що ними регулярно користуються тисячі людей, і здійснювані ними операції проходять без проблем.

Зручний такий варіант тим, що має в собі широкий вибір валюти і масу різних способів перекладу, а також включає в себе моніторинг всього фінансового ринку, що теж може бути цікавим.

З актуальних залишається ще один спосіб переказу через іншу, дуже схожу на Яндекс.Гроші платіжну систему, – це WebMoney. Обидва сервісу використовують у своїй основі гаманці, і для того, щоб переводити кошти з одного на інший, їх слід лише один раз зв’язати між собою, і після процедура стане ще більш простий, ніж поповнення через онлайн-банкінг або термінал.