Ювілейне видання the elder scrolls v: skyrim не буде сумісне з багатьма існуючими модами

11

На честь ювілейної річниці релізу the elder scrolls v: skyrim студія bethesda softworks випустить skyrim anniversary edition-спеціальну версію гри, яка буде включати в себе безліч матеріалів і оновлень, створених за десять років існування тайтла. Однак, як стало відомо, святкова версія skyrim не буде сумісна з багатьма існуючими модами – принаймні так стверджує розробник одного з найпопулярніших інструментів для моддингу гри.

Автор skyrim script extender (ресурсу для творців модів, який розширює скриптові можливості гри), відомий як extrwi, повідомив на reddit, що skyrim anniversary edition не буде підтримувати сумісність з багатьма існуючими модами через те, що в новій версії гри буде використовуватися компілятор visual studio 2019 замість версії 2015 року, використовуваної в special edition.

В рамках оновлення ae (anniversary edition) компанія bethesda вирішила оновити компілятор, який використовується для складання 64-бітної версії skyrim, з visual studio 2015 на visual studio 2019. Це змінює спосіб генерації коду таким чином, що розробникам модів доводиться починати з нуля пошук функцій і написання хуків. Розташування класів, на щастя, навряд чи зміниться.

Оскільки the elder scrolls v: skyrim anniversary edition вийде як патч для версії skyrim special edition, extrwi радить відключити оновлення в steam, якщо ви хочете зберегти сумісність гри з модами.

The elder scrolls v: skyrim anniversary edition вийде 11 листопада на пк, playstation 5, playstation 4, xbox series x|s і xbox one.