З безкоштовним яндекс.навігатором для андроїд безпечно і вигідно

16

Будуйте маршрути за допомогою програми яндекс.навігатор на своєму смартфоні або планшеті, щоб об’їхати пробку, щоб заздалегідь знати про аварії і ремонтних дорогах попереду і, звичайно ж, про камери, що фіксують перевищення швидкості, їзду по виділених смугах і інші порушення.

Щоб заощадити частину сімейного бюджету, необхідно додаток яндекс навігатор завантажити безкоштовно для андроїд девайса і встановити утиліту, як будь-яку іншу мобільну apk-програму.

Корисна функція з’явилася і для далекобійників: тепер яндекс.навігатор враховує параметри (тип) автомобіля. Він покаже обмеження на пересування вантажівкам по:

  • вантажному каркасу і вантажопідйомності;
  • реальній масі і навантаженні на осі;
  • висоті, довжині і ширині;
  • еко-класу автомобіля.

Активувати режим» маршрути для вантажівок ” і вибрати тип авто можна в налаштуваннях програми.

Яндекс.навігатор для андроїд допоможе заощадити грошові кошти, попередивши шофера про платних ділянках доріг по ходу проходження. При прокладанні доріг додаток видасть до трьох різних варіантів маршруту і запропонує найоптимальніший з урахуванням пробок, аварій і дорожніх робіт. Платні ділянки позначаються спеціальним значком.

Конкурентні переваги дорожнього помічника від yandex:

  1. прокладання маршрутів офлайн без інтернету. Для цього необхідно завантажити заздалегідь карту міста або цілого регіону, щоб без виходу в мережу їздити по карті. Крім поїздок можна шукати магазини, організації і просто вводити будь-які адреси.
  2. yandex.navigator працює в інтерактивному режимі і може знаходити маршрути швидше, пропонуючи водієві альтернативи звуковим оповіщенням. До того ж постійно по ходу руху утиліта попереджає про камери на дорогах, заторах, ремонтних роботах і т.д.
  3. важлива інформація завжди на головному екрані по ходу проходження. Відображаються такі дані як: обмеження швидкості, наявність камер відеофіксації попереду, часовий залишок поїздки, поточна швидкість і т. Д.
  4. якщо ви зайняті в дорозі і не можете користуватися телефоном, тоді можна звернутися до помічниці алісі голосом і попросити її перебудувати напрямок їзди за потрібною адресою.

Рекомендується завантажити і встановити додаток яндекс навігатор на телефон андроїд за цим посиланням, адже описані вище переваги — це всього лише невелика частина корисного функціоналу для водіїв. Для любителів подорожувати по росії і ближньому зарубіжжю yandex також буде корисний, адже може будувати маршрути і в снд.