Заміна акумулятора на айфон

11-5-2019Виїзний ремонт по всьому м. Івано-Франківськ.
Вам треба заміна акумулятора айфон, а Ви знаходитись – в м. Івано-Франківськ тоді Вам до нас. Якщо Вам вже початок доставляти дискомфорт те, що Ваш телефон треба заряджати по кілька разів на день — то скоріше всього батарея на телефоні зносилася і її треба замінити. Батарея iPhone 6, розрахована на рік – півтора безпроблемної експлуатації. ЗУ телефон не повинен перебувати на зарядці в момент старту двигуна і саме АЗУ має бути належної якості. В реальному житті ці правила часто ігноруються. В результаті цього акумулятор швидко втрачає свої початкові властивості, а саме закономірне: його ємність теж стає менше. А/ год з часом ємність акумуляторної батареї може впасти нижче 900 м. Це значить, якщо раніше батареї вистачало приблизно на 8 годин роботи, то після батарея на iPhone 6 швидко сідає і телефон буде працювати близько 4 годин без підзарядки, відповідно.

Ще одна з ознак зносу батареї: iPhone вимикаеться при заряді батареї вище 5%. Часто можна спостерігати як при неправильній індикації заряду батареї iPhone може вимкнеться маючи, наприклад, 25% заряду. Або відсоток заряду відображається неправильно і нерівномірно зменшується і додається (стрибками). Неправильна індикація відсотка заряду акумулятора iPhone 6 це ознака виходу з ладу акумулятора. Може навіть дійти до того, що смартфон можна буде включити тільки при приєднаної до нього зарядці. При цьому, він може відключатися в будь-який, абсолютно незручний момент, наприклад, при здійсненні дзвінка, незалежно від показника індикації заряду батареї. Якщо в телефоні немає більше проблем крім старої батареї, то при заміні батареї ця проблема зникає. Вартість заміни батареї на iPhone 6 може варіюватися в різних сервісних центрах і мастреских, але якісна батарея сама по собі не може бути дешевою.

Для одержання позитивного результат заміна акумулятора iPhone 6 як і інший ремонт iPhone 6 повинна проводитися в сервісному центрі. Заміна акумулятора iPhone 6 зазвичай займає не багато часу, але правильно коли акумулятор на айфон 6 змінює досвідчений майстер, інакше є ймовірність, що під час заміни порушиться цілісність або можуть пошкодитися інші комплектуючі пристрої. Що в подальшому може стати причиною вже складного і дорогого ремонту. Ми швидко і якісно виконуємо заміну акумулятора iPhone В роботі використовуються тільки деталі найвищої якості. Ви можете вибрати нову батарею або зняту з оригінального пристрої (донора). На батареї iPhone 6 поширюється стандартна гарантія. Заміна акумулятора на айфон 6 зазвичай проводиться протягом 15 хвилин.