Запис ігрового процесу asterix&obelix: slap them all!

24

У зв’язку з виходом гри в жанрі beat ‘ em up asterix&obelix: slapthem all! на playstation 4, xbox one, nintendo switch і pc (steam)на каналі handheld players було опубліковано відео, що демонструє дев’ять п’ять хвилин ігрового процесу. Вартість гри в playstation store становить 2849 рублів, в microsoft store — 40 доларів, ав eshop — 2 999 рублів.

Йшов 50 рік до нашої ери. Галлія цілком окупована римлянами. Ну, або майже цілком…

Одне невелике село неприборканих галлів все ще не здається піднатиском загарбників.

Все розвалюється на частини! два наших героя будуть подорожувати по всьому світу, щоб дати відсіч римській імперії в двомірній грі вжанрі beat ‘ em up, повністю намальованої від руки і виконаної в кращих традиціях жанру.

Стережіться, вороги і кабани! адже астерікс і обелікс повернулися… Іоні готові дати ще один грандіозний бій!

  • вас чекає багато годин ігрового процесу з режимомприключений, наповненим римлянами, а також ви зможете провестівремя в аркадном режимі з таблицею лідерів, щоб змагатися сдругімі гравцями.
  • грайте за астерікса і обелікса в локальномкооперативном режимі з сім’єю або друзями!
  • вріжте тисячам римлян за допомогою широкого набору і унікальних комбінацій для кожного персонажа!
  • режим пригод заснований на існуючих коміксах. У грі також присутній ексклюзивна глава, створена спеціально для asterix&obelix: slap them all!.
  • поряд з головною пригодою візьміть участь в міні-іграх, щоб підготувати бенкет для наших галльських друзів!
  • насолоджуйтесь намальованими від руки ілюстраціями, які вірні оригінальній серії коміксів, і анімацією, створеноюспеціально для гри.