Засновник компанії dell technologies заявив, що технологія блокчейн недооцінена

13

Засновник і генеральний директор dell technologies майкл делл сказав, що блокчейн як категорія “в значній мірі недооцінена”, але відмовився коментувати питання про те, недооцінений або переоцінений біткоіни. Ці зауваження прозвучали в суботу в інтерв’ю інформаційному бюлетеню dealbook газети new york times.

Майкл делл був одним з перших, хто прийняв біткоіни. Його компанія, яка продає різні продукти, від апаратного забезпечення до послуг хмарних обчислень, почала приймати криптовалюту в якості форми оплати в 2014 році. Пізніше, в 2017 році, вона припинила операції з біткоіни через “низький попит”.

У травні елон маск з компанії tesla припинив операції з біткоіни для своєї компанії, посилаючись на побоювання з приводу його впливу на навколишнє середовище. Для майнінг біткоіни потрібно більше електроенергії, ніж деякі країни споживають за рік. А деякі установи взагалі насторожено ставляться до криптовалюта після недавнього ряду гучних випадків шахрайства, в результаті яких інвестори ризикують мільйонами доларів.

Інтерес dell до технології блокчейн пов’язаний з інфраструктурним бізнесом компанії, де продаж рішень для зберігання даних та інших супутніх послуг принесла їй у другому кварталі дохід у розмірі 8,4 мільярда доларів. 56-річний засновник компанії, мільярдер, нещодавно назвав технологію блокчейн поряд з автономними транспортними засобами і біотехнологіями на основі штучного інтелекту в якості потенційного джерела доходу для компанії.

У 2021 році ціна біткоіни була дуже нестійкою. У травні ціна цифрової монети різко впала до 30 000 доларів сша після масового розпродажу активів на ринку. В останні тижні вона продовжувала здійснювати стрибкоподібні рухи вгору і вниз, впавши в минулому місяці приблизно до 42 000 доларів після того, як китай оголосив про повну заборону криптовалют. З тих пір його ціна злетіла до 55 000 доларів після того, як інвестиційна компанія джорджа сороса підтвердила, що торгує біткоіни.