Завантажити adguard premium (premium) на андроїд

11

adguard premium – мабуть єдина нормальна програма для андроїд яка має відмінний комплекс різних інструментів для повного блокування реклами, а так само для захисту ваших особистих даних. Ад гуард – це та програма яка заблокує рекламу в будь-якому браузері встановленого на вашому пристрої, а так само в будь-яких інших додатках, наприклад безкоштовних іграх або програмах.

Саме приголомшливе, що для роботи не потрібні root права, просто встановлюєте на будь-який пристрій і насолоджуєтеся. Так само завдяки даному блокувальнику при роботі з браузером ви будете економити трафік, справа в тому, що реклама споживає досить багато інтернет трафіку, а з adguard вона буде блокуватися ще до завантаження сторінки. Крім усього вище описаного функціоналу програма володіє потужним модулем для захисту вашого пристрою, а так само ваших персональних даних.

Функція антифішинг завдяки своїм унікальним фільтрам перевіряє всі веб-сторінки які ви відвідуєте на предмет шкідливих скриптів та інших гидот, здатних завдати шкоди вашому мобільному пристрою. Те ж саме відбувається і зі завантажуваними на пристрій програмами та іграми, якщо фішингові фільтри виявляють будь-яку загрозу, то вона тут же блокується.

Коли ви працюєте в інтернеті без захисту, то різні сервіси статистики та рекламні мережі можуть легко збирати ваші персональні дані, наприклад відстежувати ваші пошукові запити, історію відвідування сайтів і так далі, але завдяки модулю антитрекінг про це можна не турбуватися. Все вводиться користувачем інформація, всі дії в мережі будуть зашифровані, так що ні хто не зможе вас відстежувати, тобто повна конфіденційність.