Завантажити alien: blackout (мод: нескінченна енергія) на андроїд

71

alien: blackout (мод: нескінченна енергія) – хоррор виконаний за мотивами фільмів «чужий» в якому вам належить грати амандою ріплі і спробувати вижити на станції, де бродить монстр бажаючий її вбити. Справа в тому, що героїня виявилася замкненою з чудовиськом на космічній станції, замість загону порятунку уряд відправив їй на допомогу групу ремонтників. Так ось тепер дівчина повинна провести їх через смертоносні коридори до потрібних місць.

Ігровий процес в alien: blackout на андроїд полягає в грамотному плануванні маршруту, по якому в цілості повинні пройти вчені і не нарватися на чужого. Для цього в нашому розпорядженні будуть всі системи управління станцією, включаючи відеокамери. Постійно моніторьте екрани, стежте за датчиками руху, вчасно відкривайте і закривайте двері, щоб люди проскочили не заставши інопланетного істоти.

Діяти належить вкрай швидко і дуже грамотно, одне не вірне рух призведе до загибелі одного з героїв, а це загрожує черговими труднощами в складних ситуаціях. Спеку піддає ще й таймер зворотного звіту, що є на проходження у нас буде відведено певну кількість часу. Гра постійно тримає в напрузі, а часом певні моменти змушують здригатися від страху, так що любителям жахів точно сподобається.