Завантажити hill climb racing (мод: багато грошей) на андроїд

18

hill climb racing (мод: багато грошей) – аркадні гонки з мальованою графікою і реалістичною фізикою в яких вам належить ганяти на різних транспортних засобах і підкорювати на них круті підйоми і швидкісні спуски. Тут ви не будете змагатися на трасах з іншими машинами, ваше завдання проїхати якомога більший шлях по унікальним ландшафтам і при цьому не потрапити в аварію.

Головне тримати рівновагу, особливо коли автомобіль знаходиться в повітрі, якщо не правильно приземлитися трапиться аварія, теж буде якщо занадто швидко мчати на гірку, авто моментально перевернеться. Якщо таке трапляється, то заїзд закінчується і його необхідно буде починати заново. Під час їзди збирайте монетки і каністри з бензином.

Бензин дозволить продовжувати рух, а монетки будуть потрібні для поліпшення параметрів авто, покупки нових тачок і для відкриття локацій. Так само гра порадує відмінною графікою, бездоганною фізичної симуляцією і крутими звуками движків, але тільки після повного апгрейда. Ставте рекорди і діліться ними зі своїми друзями, нехай вони спробують обігнати вас. Тут знаходиться продовження даного хіта-climb racing 2