Завантажити inshot pro (повна версія) на андроїд

20

inshot pro – популярний додаток для редагування відео та фото прямо на своєму андроїд пристрої. Програма іншот про відмінно підійде для монтування або обробки ваших мультимедійних файлів перед публікацією в соціальні мережі. Створіть собі крутий ролик або ж оригінальну аватарку і прикрасьте ними свій профіль в тікток, instagram, ютуб або снапчат.

З іншот навіть самий не досвідчений або початківець блогер зможе налагоджувати музику на свої відосики, обрізати їх об’єднувати, повертати і додавати текст всього одним натисканням пальця. У підсумку ви отримаєте автоматичну професійну обробку з чудовими переходами, ефектами, фільтрами і emoji. Зберігайте свої творіння в будь-який відомий формат і діліться ними зі своїми друзями.

Так само просто програма справляється і з картинками, вам просто потрібно вибрати фотку або селфі з пам’яті телефону, поекспериментувати з різними інструментами і через кілька хвилин отримаєте щось барвисте і креативне. Інтерфейс inshot на андроїд доброзичливий і максимально простий, розібратися не складе величезних труднощів, а ось результат роботи вас приємно здивує.