Завантажити otherworld legends (мод меню | розблоковані герої та навички | vip) на андроїд

12

otherworld legends (мод меню | розблоковані герої і навички | vip) – відмінний рогалик з елементами рольової гри, виконаний в стильній піксельної графіку, який своєю механікою нагадує популярний soul knight, але зі своєю родзинкою. За сюжетом, кращі воїни з усього світу потрапляють в ілюзію короля асури, щоб спробувати врятувати його королівство і розгадати всі таємниці, що зберігає його царство.

Вам належить вибрати собі героя, кожен з яких має свої унікальні характеристики, можливості та навички. Разом з ним потрібно досліджувати випадково генеруються підземелля і відбиватися від постійно нападаючих ворогів. У міру проходження належить збирати корисні предмети і ігрову валюту. Все це справа допоможе поліпшити параметри вашого підопічного, підвищуючи його ефективність в боях.

Гра озер ворлд динамічна і вимагає від вас постійного руху і спритності. Якщо стояти на місці вас просто знищать. Якщо таке станеться, то нове проходження не буде схоже на попереднє, все кардинально зміниться. Так що будьте готові до нових сюрпризів, випадковим ворогам, секретним кімнатах і могутнім босам. Комбінуйте знайдені речі, щоб знайти оптимальний комплект, який підійде під ваш стиль бою.