Завантажити pickcrafter (мод: багато грошей / безкоштовна покупка скринь) на андроїд

26

pickcrafter (мод: багато грошей | безкоштовна покупка скринь) – захоплюючий клікер в якому вам належить копати різні ресурси типу, золото, алмазів, аметисту та інше. Тут успіх вашої справи залежить тільки від частоти натискань на екран, чим швидше ви по ньому тапа, тим більше блоків розіб’єте в результаті. Для підвищення ефективності потрібно заробляти гроші і купувати на них різні підсилювачі.

Виконана гра пік крафтер в силі minecraft, а прориватися ви будете через біомови (світи з всесвіту майнкрафт). Починати доведеться з найпростішою киркою, яка швидко ламається, а іноді навіть горить, далі заробивши трохи грошенят можна прикупити собі нову, більш потужну. Крім цього будуть доступні і інші інструменти зі спорядженням, значно підвищують профіт.

Поступово ви будете відкривати здібності, артефакти і навички, всі ці справи здатні у багато разів спростити вам завдання. Покращуйте кирку до максимуму, щоб з її допомогою давати відсіч босам, вони будуть періодично з’являтися і нападати. За хороші результати ви будете отримувати різні досягнення, таких тут багато, спробуйте отримати їх все і зайняти верхні місця в таблиці лідерів.