Завантажити video player pro (повна версія) на андроїд

13

video player pro – повноформатний плеєр для андроїд смартфонів і планшетів, який без праці вміє відтворювати будь-які аудіо і відео файли. Програма справляється з самими “важкими” форматами і програє фільми та інше відео в hd, full hd, 4k без будь-яких затримок і пауз. Завдяки апаратному прискоренню підвищується швидкодія, а навантаження розподіляється між усіма ядрами процесора і відеочіпа.

Даний плеєр може замінити вам відразу кілька програм, адже він не тільки працює з мультимедіа знаходяться в пам’яті вашого пристрою, але і може відтворювати онлайн контент, наприклад з ютуба та інших сервісів. Так само тут вбудована галерея, яка збере і відсортує всі ваші зображення і фотографії.

Є тут і фільтр дублікатів файлів, він може знайти однаковий контент, а ви видалити його, щоб звільнити місце в пам’яті. Працює як в тлі, згорнутий в трей, так і поверх інших програм, а віконце можна переміщати і змінювати його розмір. Нещодавно була додана функція дозволяє завантажити будь-які відоси і пісні. Інтерфейс тут дуже зручний, є нічний режим, таймер сну і багато іншого.