Змі: sony хоче зробити мультиплеєрну гру у всесвіті horizon zero dawn і horizon forbidden west

11

Компанія sony interactive entertainment і студія guerrilla games давно планують вивести франшизу horizon в мультиплеєрне поле. Про це з посиланням на свої джерела розповів головний редактор видання video games chronicle енді робінсон .

За даними інформаторів, sony прагнула реалізувати кооперативну мережеву складову ще в horizon zero dawn . Планувалося, що чотири гравці зможуть битися з величезними монстрами-на манер серії monster hunter від capcom . Однак у підсумку від цих планів вирішено було відмовитися, щоб сфокусуватися на інших аспектах ексклюзиву playstation .

Для horizon forbidden west теж розглядався мультиплеєрний компонент, але guerrilla games вирішила все ж не включати його в гру. З онлайном хочуть поекспериментувати в окремій самостійній грі на базі франшизи horizon або вже в horizon 3. Також не виключається, що після релізу forbidden west отримає якийсь пробний мережевий режим, як це раніше сталося з ghost of tsushima .

У 2018 році в guerrilla games повернувся саймон ларуш , що доклав руку до розробки killzone 2 , а потім відзначився створенням популярного кооперативного шутера rainbow six siege в ubisoft . , однак не можна виключати, що він готує мультиплеєрну horizon, пише vgc.

Зараз guerrilla games офіційно шукає старшого сценариста з досвідом роботи над сюжетною складовою в мультиплеєрних іграх і mmorpg з відкритим світом. Їй також потрібен старший дизайнер з соціальних систем, здатний придумати цікаві механіки і елементи для об’єднання людей в групи і подальшого спільного дослідження віртуального світу.