Знайдена заміна арнольду шварценеггеру в багатосерійному перезапуску “правдивої брехні”

9

Актор стів хоуї (“безсоромні”) отримав одну з головних ролей в пілотному епізоді серіалу “правдива брехня ” від cbs , заснованого на однойменному бойовику джеймса кемерона.

Хоуї дісталася роль гаррі таскера. Персонаж описується як добродушний, обережний і не схильний до ризиків продавець комп’ютерної техніки і відданий сім’янин, який одружений і має двох дітей. Але насправді гаррі-агент під прикриттям, що працює на секретну розвідувальну організацію сша. В оригінальній стрічці 1994 року його зіграв арнольд шварценеггер .

Стів хоуі

Як і у фільмі, серіал розповість про нещасну дружину гаррі на ім’я хелен таскер, яка дізнається всю правду і буде занурена в життя, повне небезпек і пригод. Її разом з чоловіком залучать до місії з порятунку світу, в ході якої вони будуть намагатися врятувати свій похитнувся шлюб. Хто замінить джеймі лі кертіс в образі хелен, поки не повідомляється.

Сценарій до пілотного епізоду напише автор “чорної мітки” метт нікс , а його постановкою займеться ентоні хемінгуей , раніше вже працював разом з хоуі над “безсоромними”. Виконавчими продюсерами виступлять макджі і джеймс кемерон .

Пілот багатосерійної “правдивої брехні” був замовлений cbs ще в лютому, проте в березні телеканал оголосив, що призупиняє його виробництво. Коли тепер відновляться роботи над шоу, невідомо.