“знущання над товстими-побитий трюк”: eurogamer висловився про критику дизайну тора з god of war: ragnarok для playstation 5

8

Нещодавно компанія sony interactive entertainment показала кадри нової гри з лінійки god of war . Вона виглядає чудово, але однією з найцікавіших деталей презентації став опублікований образ бога тора. Багато хто почав критикувати розробників за такий дизайн персонажа, а деякі навіть закликали до бойкоту новинки, звинувативши sony в “просуванні порядку”. Ситуацію вирішив прокоментувати портал eurogamer .

Видання подякувало розробникам за такого тора, зазначивши, що знущання над товстими – це побитий трюк. Нижче-пряма мова оглядача уеслі інь-поля.

Ілюстрацію з тором у виконанні актора актор райана хурста в особистому блозі опублікував зудожник раф грассетті . Публікація привернула до себе багато уваги і зібрала більше ста тисяч лайків, вирвавшись в тренди.

Чому? тому що тор з всесвіту god of war зовсім не схожий на свого брата з кінематографічної всесвіту коміксів marvel . Він не скроєний з одних лише м’язів, позбавлений світлого волосся і яскравих блакитних очей. Тор з god of war-великий хлопчик. Хлопчик в тілі.

Частина коментарів під постом грассетті виявилася критичною-люди вказують, що образ тора вийшов не найкращим. Що бог грому не повинен бути повним. Хтось навіть встиг закликати бойкотувати гру лише через одного персонажа.

А я дуже радий, що тор виглядає саме так. Суперечка про” реалізм ” – це абсолютно зайве заняття. Наскільки близьким герой команди santa monica studio виявився до реальної міфології або фільмів marvel, обговорювати мені нецікаво. Куди цікавіше звернути свою увагу на той факт, що розробники готові презентувати повного персонажа, не роблячи його посміховиськом.

Тор з god of war виглядає як справжній атлет. Він схожий на едді холла, жидрунаса савіцкаса, на гору з ” гри престолів “. Хочеться вірити, що показаний нам тор настільки сильний, що міг ми розтрощити череп кратоса однією лише рукою. І для цього йому не потрібна зовнішність кріса хемсворта.

Знущання над товстими – це побитий трюк. Повнота часто асоціюється з жадібністю, обжерливістю і злим умислом. Відеоігри часто використовують подібні стереотипи. Навіть у недавній resident evil village герцог представлений як величезний грошовий мішок, насилу поміщається в локаціях. Схожу насмішку можна знайти в ” месниках: фінал “, де тор піддається депресії, алкоголю і fortnite, запускає себе, і стає товстим. Це комедійна сцена, і вона повинна викликати посмішку. А у мене, як у людини із зайвою вагою, вона викликала лише засмучення.

Тор з god of war змушує мене посміхатися. Спасибі вам, santa monica studio, за бога грому, який зробив крок далі безглуздого жарту.