Запис ігрового процесу the caligula effect 2

23

Редакція nintendo everything опублікувала відео the caligula effect2, що демонструє п’ятдесят вісім хвилин ігрового процесу.

Віртуальний ідол на ім’я жаль(regret) створила світ повтор (redo), щоб врятувати людей від їх минулих жалю, несвідомо перетворивши їх у симуляцію. Однак цей ” рай ” втратив колишню силу, коли віртуальний ідол на ім’я хі (χ) увірвався ввіртуальну реальність і відновив спогади старшокласника ореальному світі. Щоб втекти зі світу повтор, учні відтворюють “go-home club” – групу опору, яка бореться з її армією, музикантами облігато.

Ключові особливості:

  • ласкаво просимо в академію татефусі-познайомтеся сновими обличчями клубу “go-home”, спогади яких пробуділвіртуальний ідол хі. Вербуйте інших учнів і киньте викликсожаленію і її музикантам облігато, щоб втекти з ложногоміра!
  • проривні битви-використовуйте уявну ланцюг, щоб передбачити рухи ворогів і сформувати ідеальнуюстратегію, а також застосовуйте прораховані техніки, щоб получітьтактіческое перевагу в бою.
  • незабутній рай-майстерно створений сюжет отсценариста persona тадасі сатомі і режисера такуї яманакіоб’єднується з приголомшливим саундтреком, натхненним вокалоїдами, що робить віртуальний світ незабутнім візуальним і звуковимопитом.

The caligula effect 2 вийде на playstation 4 і nintendo switch 22 жовтня 2021 року.

Познайомитися з нашим оглядом на першу частину можна за посиланням: