Як заборонити оновлення додатків на Андроїд — докладне керівництво

395

Буває, що користувачі шукають в інтернеті, як проходить процедура заборони оновлення додатків на Андроїд.

Справа в тому, що багато програми оновлюються досить часто і з-за цього витрачається занадто багато трафіку.

Крім того, в деяких випадках апгрейд призводить до того, що стає тільки гірше, а не краще. Тому варто розглянути процес заборони.

Зміст:

Процедура відключення апгрейдів

Щоб не дати пристрою можливість запускати перевірку на наявність оновлень, необхідно скористатися Google Play. Робиться це наступним чином:

1Відкрийте програму «Play Market». Вона зазвичай знаходиться на робочому столі. Навіть якщо ви використовуєте який-то лаунчер, все одно знайдете це додаток.

2Далі відкрийте меню функцій. Кнопка для нього знаходиться в лівому верхньому куті і виглядає як три горизонтальні лінії. Також воно відкривається за свайпу (рух пальцем) з лівого боку.

3У відкритому меню оберіть пункт «Налаштування». Він знаходиться внизу, під розділами Google Play, налаштуваннями облікового запису і списком бажань.

4У налаштуваннях зверху знаходиться розділ «Загальні». Там є пункт «Оновлення програм». Власне, він і означає постійну перевірку на наявність оновлень і їх автоматичну установку у разі наявності. Натисніть на цей пункт.

5Відкриється ще одне меню, де є три варіанти подальших дій – «Ніколи», «Завжди» і «Тільки через Wi-Fi». Виберете перший варіант. Ось і все, тепер апгрейди не будуть відбуватися ніколи.

Як заборонити оновлення додатків на Андроїд — докладне керівництво

Рис. №1. Процедура заборони апгрейда програм

До речі, якщо проблема тільки в тому, що на апгрейди витрачається занадто багато трафіку, можна поставити позначку навпроти варіанту «Тільки через Wi-Fi». Тоді перед перевіркою на наявність нових версій програм система буде перевіряти ще й те, підключені до Wi-Fi. Якщо це так, будуть виконуватися подальші дії, тобто перевірка і установка.

Але якщо така можливість вам в принципі не потрібна і вас повністю влаштовують ті додатки, які є зараз на вашому апараті, краще вибрати варіант «Ніколи».

Навіть при встановленому заборону іноді виникає потреба оновити якесь програмне забезпечення. В такому випадку теж існує певна процедура.

Читайте також:

10 найпопулярніших ігор на Андроїд без інтернету — огляд

ТОП-30+ кращих додатків для Android на всі випадки життя

Перетворюємо свій телефон в [супергаджет] за допомогою інженерного меню Андроїд

Кращі ігри на Android 2017: ТОП-8 найкращих

Як оновити ПЗ при встановленому заборону

Отже, ви відключили автооновлення, але щось почало працювати неправильно. Або ж якась частина функціоналу не працює так, як вам хочеться, але в новій версії виправлено.

Тоді слід перевірити їх наявність вручну. Робиться це ось так:

  • Знову відкрийте програму «Play Market» і відкрийте меню функцій (за свайпу зліва).
  • Там відкрийте пункт «Мої програми та ігри». Там за замовчуванням буде відкрита вкладка «Оновлення». Якщо це не так, перейдіть на таку вкладку.
  • Далі система перевірить наявність апгрейдів і можливість їх установки. Якщо щось є, ви побачите назва програми і кнопку «Оновити» біля нього. Таким чином відобразиться весь список, нові версії яких можна встановити. Також зверху буде кнопка «Оновити все». Вона зробить це з усіма програмами, представленими у списку нижче.
Як заборонити оновлення додатків на Андроїд — докладне керівництво

Рис. №2. Список програм і кнопки «Оновити»

Крім того, ви можете зробити й іншим чином – зайти в список додатків (в налаштуваннях), відкрити потрібний і там вже натиснути на відповідну кнопку.

Покроково цей процес виглядає наступним чином:

  • Таким же чином відкрийте Play Market, зайдіть в меню «Мої програми та ігри», але тепер перейдіть на вкладку «Встановлені».
  • Ви побачите весь список встановлених програм. Якщо те чи інше додаток неможливо оновити, біля нього буде кнопка «Відкрити», а якщо можливо, «Оновити». Все досить просто.
Як заборонити оновлення додатків на Андроїд — докладне керівництво

Рис. №3. Список встановлених додатків

До речі, з допомогою цього списку можна заборонити установку оновлень одних програм і дозволити інших.

Заборона і дозвіл апгрейдів конкретного З

Для цього зробіть ось що:

1Натисніть на назву конкретної програми в списку встановлених (через Play Market, «Мої програми та ігри» і вкладку «Встановлені»). Важливо, щоб ви натиснули саме на назву, а не на кнопку.

2На сторінці програми натисніть на кнопку додаткових функцій. Вона знаходиться у правому верхньому куті. Після її відкриття ви побачите єдину функцію – «Автооновлення». Біля цієї написи можна поставити галочку або прибрати її. Перша дія дозволить перевіряти наявність нових версій і встановлювати їх, а друге заборонить їх. Все досить просто.

Як заборонити оновлення додатків на Андроїд — докладне керівництво

Рис. №4. Автооновлення на сторінці конкретного З

Якщо ваша проблема полягає в тому, що ви хочете встановлювати тільки певні нові версії, можна дозволити повідомлення про вихід оновлень. Це дуже зручно, так як користувач самостійно зможе вибирати, встановлювати йому конкретний апгрейд чи ні.

Як вирішити повідомлення

Щоб зробити це, виконайте таку процедуру:

  • Зайдіть в Play Market, відкрийте «Мої оновлення та ігри», зайдіть у налаштування.
  • Знайдіть там розділ «Оповіщення» і поставте галочку біля пункту «Наявність оновлень». У принципі, також можна поставити галочку біля напису «Овтообновление» в цьому ж розділі.
Як заборонити оновлення додатків на Андроїд — докладне керівництво

Рис. №5. Дозвіл сповіщень

Після цього ви зможете натиснути на одну з кнопок, щоб дозволити або заборонити установку оновлень того чи іншого додатка.

Буває, що користувачі стикаються з проблемою неправильної роботи після установки нової версії.

В такому разі не потрібно робити всі вищевикладені дії, необхідно просто повернути стару версію.

Якщо ви хочете повернути попередній варіант конкретної програми, можна видалити встановлені оновлення.

Читайте також:

Планшети, який краще вибрати? Поради в підборі гаджета

AnTuTu рейтинг 2017: 10 кращих смартфонів і планшетів червня

Як відключити розташування в Android, iOS і Windows — докладні інструкції

ТОП-12 захищених смартфонів IP68. Докладний огляд характеристик

Видалення інстальованих оновлень

Дана процедура теж робиться досить просто:

1Зайдіть в налаштування, відкрийте «Додатки» і виберете потрібне.

2Натисніть кнопку «Вимкнути» на сторінці програми, щоб воно перестало працювати. Видалити апгрейд можна тільки для виключеного.

3З’явиться два поспіль запиту. Перше на відключення, а друге на встановлення вихідної версії. Підтвердіть дії в обох запитах. Натисніть «ОК».

Як заборонити оновлення додатків на Андроїд — докладне керівництво

Рис. №6. Установка старої версії

Якщо у вас залишилися ще якісь питання, пишіть їх в коментарях. Ми обов’язково допоможемо. Але вище описані вирішення всіх проблем, пов’язаних з оновленням програм на Андроїд.