Відеокурси для айтішників

12-28-2019
Картинки по запросу Разработка на RubyОсновна проблема користувачів Інтернету в тому, що вони обмежують себе. Звучить дивно, проте погодьтеся, що ви завантажуєте фільми з одних і тих же сайтів, читаєте новини на певних ресурсах кожен день, шукайте цікаві матеріали і т. Що ж, будемо вважати, що в силу своєї зайнятості і нескінченного коддинга, у програмістів просто немає часу на результативний пошук. Також хочемо вам порекомендувати https://itvdn.com/ru/specialities/ruby

Однак, якщо ви запитаєте у програміста, що він читає частіше за все, відповідь буде одна –Ruby. Розробники створювали цей ресурс, щоб заповнити прогалини в знаннях програмістів і компенсувати нестачу матеріалів російською мовою. Якщо вам цікаві продукти компанії Microsoft, тоді онлайн журнал допоможе вам ознайомитися з ними більш детально. Якщо ви думаєте, що це ресурс про SQL, то помиляєтеся. Крім того, тільки тут безліч порад і рекомендацій по захисту від зломів. Англійською мовою, зате корисно і по справі. Не можна не відзначити даний ресурс. Про останні події в ІТ – сфері, розробках і продуктах, ви, без сумніву, дізнаєтеся саме на The Register. Потрібно, тому що тут є вакансії, оповіщення про семінарах, тренінгах, онлайн – конференціях та інших необхідних речах. Ще Ленін заповів вчитися, тому такі ресурси зайвими не бувають. Особливо корисно для молодих майстрів. Безкоштовні ресурси пропонують вам підручники, посібники, проекти, мультимедійні матеріали та багато іншого. Унікальний проект, розроблений професорами Стенфордського університету.

Якщо ви часто заглядаєте програмісту через плече і намагаєтеся зрозуміти, чим він займається, відвідайте даний ресурс. Навчати самостійно або з друзями. Тут досить весело і, між іншим, безкоштовно. Ви можете придбати електронний квиток і отримати доступ. Відмінна книга з прикладами і розборами. Всім, хто цікавиться Ruby, це, без сумніву, припаде до душі. Спочатку це був проект з вивчення Python, однак згодом значно розширився до Ruby, C, SQL, Regex. Величезну кількість як платних, так і безкоштовних курсів. Примітно, що серед лекторів є Марк Цукерберг. Можна посміятися над чужими помилками, але дотримуватися обережності, щоб не допустити аналогічні.