Apple випустила ios 15.0.2 з виправленням ряду невеликих проблем

11

Сьогодні apple випустила ios 15.0.2, друге оновлення ios 15, яка стала доступна широкій публіці у вересні. Нова версія ios вийшла через півтора тижні після запуску ios 15.0.1, і виправляє ряд помилок, присутніх в попередніх версіях пз.

Macrumors.com

Згідно з примітками до випуску, оновлення усуває проблему, яка може призвести до втрати зображень, збережених з листування в imessage, якщо пов’язане повідомлення було видалено. У ios 15.0.2 також виправлена проблема, через яку гаманець leather wallet для iphone не міг підключитися до» локатора”, і помилка, через яку air tags не відображалися в списку пристроїв. У свіжому оновленні ios розробники apple усунули помилку, яка може призвести до того, що carplay не може відкривати аудіопристрої, а також проблему, яка може призвести до збою при відновленні або оновленні ос на iphone 13.

Macrumors.com

Традиційно, свіже оновлення ios містить ряд виправлень безпеки. Разом з ios 15.0.2 випущена і ipad os 15.0.2, яка, в цілому, несе ті ж зміни. Свіжі версії операційних систем вже доступні для всіх сумісних пристроїв. Встановити нове програмне забезпечення можна через пункт» оновлення пз ” в меню налаштувань iphone, ipad і ipod touch.