Битва вонга і гидоти вказує на проблему месників в mcu

13

Як ми пам’ятаємо, один з трейлерів « шан-чи і легенди десяти кілець » розкрив, що у фільмі ми побачимо бій вонга і гидоти, що стало вельми несподіваним моментом для глядачів. Але, виявилося, роль чарівника в стрічці куди більш важлива і відкриває досить серйозні грунту для роздумів.

Проте, за загальним визнанням, найнесподіваніші появи відбулися в сцені після титрів, коли на екрані з’явилися брюс беннер і капітан марвел, і саме вонг був головною сполучною ниткою між шан-чи і вищезгаданими месниками. У тій же сцені відзначається сигнал, що передається зброєю головного героя, десятьма кільцями, не кажучи вже про те, що вонг привів шан-чи і кеті в камар-тадж.

Але якщо повернутися до поєдинку вонга і гидоти в клітці, виявилося, що це була цілеспрямована постановка – більше того, через обмежений екранного часу і схильності marvel studios до створення основ для майбутніх проектів, ми не отримали будь-якого розвитку цього моменту. Але це насправді може мати відношення до месників, які, як відомо, відчувають фінансові труднощі в четвертій фазі mcu.

Як показав серіал « сокіл і зимовий солдат », деякі з месників буквально борються за кошти після смерті тоні старка, особливо ті, хто роками переховувався. Оскільки вонг нині є активним учасником найбільших героїв землі, організація поєдинку з мерзотою могла б стати для нього способом заробити трохи грошей, щоб продовжити фінансування власних завдань.

Спочатку, організація ” щ. И. Т. « оплатила створення ініціативи месників, оскільки програму розробив нік ф’юрі, але незабаром цим почав займатися тоні старк, як він і зазначив в »месниках: ера альтрона “. Обидві штаб-квартири команди також спочатку були власністю старка-вежа в нью-йорку і старий склад stark industries в північній частині штату. Звичайно, тоні не платив героям зарплату, але дбав про багато аспектів. І тепер, коли тоні не стало, вонг є одним з тих, який показує, щоб інші месники були в курсі ситуації і шукали альтернативні способи заробітку грошей для своїх потреб.

Це дійсно має сенс, оскільки битва між мерзотою і вонгом в « шан-чи 8>»>” була однією з найбільш обговорюваних у фільмі. Також це може дати додаткові вказівки, чому чарівникові було дозволено звільнити еміля блонські з в’язниці «рафт», і потенційно, він може провести далеко не один бій, щоб заробити.