Рбк продав найстарішого реєстратора доменних імен ru-center

15

Стало відомо, що рбк завершив операцію з продажу 100% реєстратора доменних імен «ру-центр груп», що надає послуги під брендами ru-center, «реєстратор р01» і spaceweb. Покупцем стала компанія ” ру-веб.інвестиції”, в якій рбк отримав частку в розмірі 25%, тоді як інші 75% належать консорціуму інвесторів на чолі з proxima capital group. Рбк також отримав грошові кошти, але їх розмір не розкривається.

Зображення: владислав шатило / рбк

Генеральний директор рбк микола молібог зазначив, що «ру-центр груп» останні роки показувала хороші результати, за рахунок чого підприємство перетворилося на привабливий об’єкт з точки зору інвестування. “ми розглядаємо” ру-центр груп ” як інвестиційний кейс: ми не тільки зберігаємо актив в периметрі рбк в рамках угоди, але і отримуємо нових партнерів і ресурси для повноцінного розвитку», — наводить джерело слова молібога.

Згідно з наявними даними, нова компанія планує побудувати цифрову екосистему сервісів для малого і середнього бізнесу, а також наростити капіталізацію не за рахунок доменів і хостингу, а за рахунок сервісів. “вибір доменного імені-одна з перших речей, яку здійснює підприємець, вирішальний вивести бізнес в інтернет. У цьому ми бачимо можливості з побудови цифрової екосистеми сервісів для малого і середнього бізнесу: допомагати йому вийти і сформувати свою присутність в мережі, залучати і утримувати покупців, просувати і розвивати бізнес онлайн», — пояснив молібог.