Dell Inspiron 7567: огляд і тести потужного [геймерського] ноутбука

268

Ноутбук Dell Inspirion 7567 володіє цілим рядом корисних функцій, серед яких – нова ТОП-графіка Nvidia.

Пристрій підтримує найсучасніші відеокарти, що робить його по потужності абсолютно аналогічним потужного ПК або консолей.

Зміст:

Особливості графіки NVIDIA

У ноутбуків є певні обмеження потужності доступних для використання відеокарт.

Розробники створили ряд поліпшень, що дозволяють новітнім відеокартам успішно працювати на ноутбуках, завдяки відсутності обмежень за обсягом відеопам’яті, завдяки меншому числу блоків растрових операцій.

При перегляді відеоряду формату Full HD ноутбучна карта відстає від свого аналога для ПК всього на 5-8 кадрів в секунду.

Нижче представлена докладна характеристика графічних даних для ноутбука. Ноутбук підтримує сучасні ТОП-ігри, що вимагають великого обсягу пам’яті ОПЕРАТИВНОЇ пам’яті і відеокарти.

Dell Inspiron 7567: огляд і тести потужного [геймерського] ноутбука

Технічні особливості ноутбука Dell Inspiron 7567

Всього компанія розробила п’ять модифікацій. У найсучаснішою з них розроблений 4К-дисплей. На російському ринку зараз доступні чотири з п’яти модифікацій.

Остання відрізняється підвищеною продуктивністю і можливостями для використання. Вона ж і є найдорожчою з усіх.

У таблиці нижче представлені технічні характеристики ноутбука останньої моделі з усієї серії.

Однак більш дешеві модифікації за рівнем мало чим відрізняються від найдорожчою. Перші три з чотирьох доступних, коштують дешевше і користуються не меншою популярністю.

Крім того, нові ігри йдуть на всіх модифікаціях, і у випадку, якщо гра почне гальмувати, можна змінити налаштування графіки, звуку і відео, оскільки дозвіл позначається на якості картинки.

Базовий запас ОПЕРАТИВНОЇ пам’яті — 8 ГБ, легко доукомплектувати ще трьома мікросхемами, завдяки яким об’єм пам’яті підвищиться до 32 гігабайт.

Розробники врахували цей фактор і зробили додаткові поглиблення всередині ноутбука для ОЗП. Однак для геймерів цілком достатньо буде шістнадцяти, оскільки дуже мала кількість ігор вимагає великого об’єму пам’яті — стандартні вимоги — 4-8 гігабайт. Стандартного набору цілком вистачає для самих ходових товарів на ігровому ринку. Популярні онлайн-ігри і зовсім не вимагають від комп’ютера великих обсягів пам’яті і потужностей відеокарти.

NVIDIA

Дискретна графіка Ноутбучна графіка
Модель GeForce GTX 1050 GeForce GTX 1050 Ti GeForce GTX 1050 GeForce GTX 1050 Ti

Графічний процесор

Назва GP107 GP107 GP107 GP107
Мікроархітектура Pascal Pascal Pascal Pascal
Техпроцес 14 нм FinFET 14 нм FinFET 14 нм FinFET 14 нм FinFET
Число транзисторів 3300 млн 3300 млн 3300 млн 3300 млн
Тактова частота: Base Clock / Boost Clock 1354/1455 МГц 1290/1392 МГц 1354/1493 МГц 1493/1620 МГц
Кількість шейдерних ALU 640 768 640 768
Число текстурних блоків 40 48 40 48
Кількість ROP 32 32 16 32

Пам’ять

Розрядність шини 128 біт 128 біт 128 біт 128 біт
Тип мікросхем GDDR5 SDRAM GDDR5 SDRAM GDDR5 SDRAM GDDR5 SDRAM
Тактова частота

(пропускна спроможність на контакт, Мбіт/с)

1750 (7000) МГц 1750 (7000) МГц 1750 (7000) МГц 1750 (7000) МГц
Обсяг 2048 Мбайт 4096 Мбайт 2048/4096 Мбайт 2048/4096 Мбайт
Шина введення/виведення PCI Express 3.0 x16

Продуктивність

Пікова продуктивність FP32

(з розрахунку максимальної зазначеної частоти)

1862 GFLOPS 2138 GFLOPS 1911 GFLOPS 2488 GFLOPS
Продуктивність FP32/FP64 1/32 1/32 1/32 1/32
Пропускна здатність оперативної пам’яті 112 Гбайт/с 112 Гбайт/с 112 Гбайт/с 112 Гбайт/с
Рівень TDP 75 Вт 75 Вт 75 Вт 75 Вт

Дизайн і корпус

Корпус ноутбука значно зміцнений. На передню панель нанесена декоративна решітка.

З задньої сторони, на корпусі розташовані вентиляційні отвори, через які при переробці виходить нагріте повітря всередині корпусу, що дозволяє пристрою працювати довше без перегріву.

Завдяки інноваційному покриття Soft touch, на кришці і клавіатурі не залишаються сліди від пальців після дотику, що дозволяє ноутбуку зберегти свою естетичну привабливість.

З метою полегшення роботи з ноутбуком, заміни комплектуючих і обробки «начинки», Dell Inspirion оснащений одним гвинтом, відкрутивши який, можна дістатися до вмісту комп’ютера.

Розміри ноутбука складають 385х275х25 мм, а вага — 2,6 кг, що робить пристрій компактним і мобільним.

Dell Inspiron 7567: огляд і тести потужного [геймерського] ноутбука

Важливо! У ноутбука слабка верхня кришка, і при натисканні по екрану ходить брижі

Екран

Екран ноутбука і його яскравість експерти відносять до головних недоліків Dell Inspirion. Матриця, встановлена на ноутбуці, аналогічна тій, що була у попередника.

Доступно зміна налаштувань дозволу. Максимально допустиме — 1920 х 1080 пікселів. Матриця не мерехтить при зміні рівня яскравості.

Для поліпшення зображення розробники встановили програму TrueColor.

Вона передбачає підбір п’яти доступних режимів: «Насичений», «Офісний», «Кіно», «Вуличний» та «Природний».

Насправді, будь-який режим практично не впливає на рівень яскравості і чіткості зображення.

Для професійних дизайнерів, що працюють у сфері створення 3D зображень, дисплей не підходить. TN-матриця, має обмежені кути огляду.

Глибина кольору, відображення, яскравість і насиченість кольору змінюється при зміні ракурсу.

Розробники створили антиблікову поверхню, тобто таку, яка не передбачає відбиття падаючого на неї світла. Така функція дозволяє працювати при яскравому світлі — на вулиці або поблизу вікна, коли світить сонце і від відображення страждає якість зображення. Насправді, у всіх модифікацій цієї моделі вкрай низький запас яскравості, із-за чого зображення при сонячному світлі або зміні ракурсу може бути не видно.
Dell Inspiron 7567: огляд і тести потужного [геймерського] ноутбука

Вікно налаштувань екрану

Важливо! Крім вибору профілю для кольору дисплея, є можливість підібрати вручну глибину кольору і колірну температуру. При роботі з графічними редакторами краще підбирати налаштування вручну.

Часто трапляється, що користувач задається питанням щодо того, як збільшити обсяг оперативної пам’яті, якщо базового запасу не вистачає. В цьому випадку завжди можна докупити мікросхеми.

Базовий об’єм оперативної пам’яті становить 8 Гб. В слоти можна вставити додаткові карти пам’яті і довести об’єм ОПЕРАТИВНОЇ пам’яті до 32 Гбайт.

За необхідності можна замінити модуль бездротового зв’язку або батарею.

Dell Inspiron 7567: огляд і тести потужного [геймерського] ноутбука

Ноутбук в розібраному вигляді

Читайте також:

Яку операційну систему краще встановити на ноутбук?

Нетбук — ідеальне рішення для роботи в офісі та в дорозі: 10 популярних моделей на 2017 рік

Що робити, якщо сильно шумить ноутбук. [Докладна інструкція]

Як самостійно почистити ноутбук від пилу?

Роз’єми і клавіатура

Клавіатура ноутбука належить до типу острівних. Червона підсвітка клавіш дозволяє бачити їх у темряві або в погано освітленому приміщенні.

В умовах автономної роботи при вимкненому світлі, ця функція дуже корисна. Цифрова клавіатура ноутбука отдлена від букв.

Вона не прогинається при друку і не видає гучних деренчащих звуків. Слід зазначити, що клавіші слабо пружні і фіксація їх натискання практично не помітна. Верхній ряд залишився незмінним — допоміжні клавіші F1—F12 виконують допоміжні функції на комп’ютері, або допомагають підкоригувати налаштування гами кольорів, яскравості, звуку. Традиційне призначення клавіш працює в поєднанні з клавішею Fn.

Як миші в ноутбук вмонтований тачпад з шорсткою поверхнею. Пристрій добре реагує на жести і допомагає підігнати курсор до потрібної функції, так і допоможе масштабувати вікно.

Кнопки призначення розділені червоною смугою. Середня кнопка миші, інструмент для прокрутки або відкрити посилання в новій вкладці, відсутня.

Для цього потрібно буде утримувати палець на тачпаді.

Для більш зручного використання функцій середньої кнопки, доведеться придбати оптичну мишу, працює дистанційно, через пару з Bluetooth, або через провідник.

Для допоміжних пристроїв в ноутбуці є роз’єм для навушників, USB версій 2.0 і 3.0. Також доступно підключення Bluetooth пристроїв.

З лівого боку є також слот для карти пам’яті SD.

Dell Inspiron 7567: огляд і тести потужного [геймерського] ноутбука

Клавіатура. Вид зверху

Важливо! Роз’єми нового покоління USB 3.1 в ноутбуці немає

Звук

При огляді була проведена перевірка звукової система. У чому модель схожа за звуковим параметрами на ноутбуки попередніх поколінь.

Пристрій містить поширений чіп Realtek ALC262 і акустику формату 2.1. Поширення звукових хвиль відбувається на досить велику відстань в ізольованому приміщенні.

При низьких частотах може виникнути ефект перешкод. Проте в навушниках звук чується досить добре і навіть голосніше, ніж в динаміках. Крім того, до ноутбука можна підключити підсилювач гучності, що працює через провідник USB, або дистанційно – через пару Bluetooth.

З самого початку на ноутбуці поставлені стандартні налаштування звуку, відео і дозволу екрану. Доступно зміна їх вручну.

За допомогою еквалайзера можна задати гучність, темп і тональність звуків, а також задати режим гучності і врегулювати баланс звуків. Доступні настройки мікрофона.

Dell Inspiron 7567: огляд і тести потужного [геймерського] ноутбука

Зарядка акумулятора

Зарядку і працездатність в автономному режимі у Dell Inspiron 7567 підтримує літій-іонна батарея потужністю 74 Вт/ч. По своїй ємності Dell Inspirion значно перевершує конкурентів.

Можна сміливо заявити, що дана модель — сама витривала серед всіх. Це один з головних плюсів Dell Inspirion.

Оптимізувати роботу батареї, змінити налаштування і включити режим енергозбереження можна в програмі Power Manager Lite.

Зміна режимів допоможе в певних ситуаціях.

Наприклад, при встановленні режиму «Переважний живлення по мережі», коли ноутбук постійно стоїть на зарядці, повністю акумулятор не заряджається.

Це призводить до економії поступаемой і витраченої енергії. Пі постійної підтримки зарядки скорочується термін експлуатації акумулятора.

У програмі Advanced Charge дозволяє поставити точний час, коли батарея буде повністю заряджена. Система сповіщає про це. Під час ігор, як правило, потужності батареї вистачає на набагато менший час. За такої інтенсивної навантаженні, максимальний термін роботи акумулятора — півтори години.

Акумулятор повністю заряджається за півтори години за умови, що він вимкнений. У працюючому стані швидкість зарядки залежить від того, наскільки активно йде користування комп’ютера.

У режимі, коли користувач грає, батарея витрачає багато енергії, тому заряджатися ноутбук буде значно довше.

Час автономної роботи, 190 кд/м2, години; хвилини; секунди
Веб (при відкритті вкладок в браузері) 8:40:00
Перегляд відеороликів 6:08:00
Ігри (при максимальних налаштуваннях звуку, відео і графіки 1:20:00

Дані про автономну роботу ноутбука

При тестуванні використовувалися усереднені дані. Як правило, півторагодинний запас зарядки є характерним, переважно, для енерговитратних ігор. Такими є далеко не всі сучасні популярні ігри. Багато з них досить економно витрачають заряд батареї, і при їх запуску зарядки вистачає на 2-3 години.

Dell Inspiron 7567: огляд і тести потужного [геймерського] ноутбука

Комплектація

Як і будь-який інший ноутбук Dell Inspirion має стандартний набір: сам ноутбук, зарядний пристрій, підключений до блоку живлення.

Провід та блок живлення не розділяються, тому в разі поломки блоку живлення доведеться придбати новий.

Веб-камера ноутбука вбудована в екран і оснащена мікрофоном, тому не доведеться докуповувати обладнання.

На свій розсуд користувач може підключити інші обладнання через пару Bluetooth або USB провідник, наприклад, геймпад, миша, навушники та інші пристрої.

Dell Inspiron 7567: огляд і тести потужного [геймерського] ноутбука

Комплектуючі ноутбука

У чому Dell Inspirion схожий з ноутбуками минулого покоління і містить приблизно однакову кількість роз’ємів для підключення пристроїв та електронних носіїв інформації.

У продаж пристрій надходить з мінімальним набором необхідних функцій та може приймати сигнал Wi-Fi.

Налаштування бездротових з’єднань і приймається сигнали від роутера відображаються на панелі завдань в лівому нижньому кутку.

Для прийняття сигналу Wi-Fi треба вибрати команду параметри включення прийому сигналу.

Читайте також:

Створені для геймерів: Огляд ігрових ноутбуків 2017 року

Вибираємо кращий бюджетний ноутбук 2017 року

Підставка для ноутбука з охолодженням своїми руками

Ігрові комплекти клавіатура миша 2017: ТОП-10 варіантів

Ігрові тести

Dell Inspirion підходить як для ігор, випущених до 2012 року, так і для новинок. Наприклад, гра Diablo 3 по своїм вимогам легко підходить для ігрового ноутбука даної серії.

ОЗП і максимально допустиме дозвіл цілком дозволяє їй працювати без проблем.

Dell Inspiron 7567: огляд і тести потужного [геймерського] ноутбука

Системні вимоги для гри

З сучасними іграми складніше – модель здатна не скрізь забезпечити комфортний рівень гри. Максимально допустиме дозвіл – 1920х1080. В таких іграх, як Mass Effect. Andromeda, оптимальним рішенням буде поставити налаштування графіки рівня high. Графіка від цього не постраждає, а швидкість прийняття сигналу – 30 кадрів в хвилину, забезпечить комфортні умови для геймерів.
Dell Inspiron 7567: огляд і тести потужного [геймерського] ноутбука

Обкладинка гри

Загальні висновки

Потужності ноутбука вистачає не тільки для активного використання інтернету і перегляду кіно, але і для сучасних популярних ігор.

Тут важливо пам’ятати, що не всі ігри підуть однаково добре при максимальних налаштуваннях графіки, звуку і відео.

Тому для деяких ігор доведеться знижувати деталізацію текстур, об’єктів, дозвіл і глибину кольору.

Що ще слід виділити як незаперечне достоїнство — це витривалість акумулятора. У цьому Dell значно перевершує інші моделі.

При активному користуванні інтернету зарядки вистачає на 9 годин.

При перегляді фільмів зарядка витрачається швидше, однак, враховуючи потужність акумулятора, зарядки вистачає на перегляд як мінімум трьох повнометражних фільмів довжиною в 2 години.

Як і будь-яка інша модель містить у собі і мінуси. Головним недоліком слід визнати недостатню відбивну здатність екрана. Падаючі на дисплей промені заважають нормальному сприйняттю картинки.