Годинники google для android оновилися, отримавши новий віджет таймера і нові стилі для доданих сюди раніше віджетів в операційній системі android 12

9

Компанія google минулого тижня випустила свою нову операційну систему android 12, але процес адаптації входять в неї фірмових додатків поки ще не закінчений.

Взяти хоча б додаток годинник google , яке недавно, подібно іншим своїм побратимам отримало віджети в стилі дизайну material you. Однак, до цих пір ці віджети мали суцільний фон, що не дуже красиво виглядало на разом з більшістю шпалер робочого столу, особливо якщо вони були не одного кольору.

Вийшла сьогодні вночі нова версія годинник google (7.1) виправила цю недоробку і тепер при установки віджета на робочий стіл android 12 ви можете вибрати як варіант з фоном, так і «прозору» версію.

Крім того, в нову версію програми були додані і інші стилі наявного там раніше віджета годин круглої форми. Тепер користувачі нової версії android можу вибрати один з чотирьох його варіантів:

І, нарешті, додаток годинник google 7.1 принесло з собою новий віджет, призначений для швидкого доступу до таймера. Він отримав круглу форму і з двома кнопками, в стилі доданого раніше віджета youtube music “недавно грало”.

Всі згадані вище віджети можуть похвалитися новою кнопкою для редагування, натискання на яку відправляє вас в системне меню вибору віджетів для зміни стилю.

схожі матеріали: