Відеокарта amd radeon rx 6600 вийде до середини жовтня — вона запропонує 8 гбайт пам’яті і 1792 потокових процесорів

19

Вже давно ходять чутки, що amd готує radeon rx 6600 — відеокарту середнього рівня, призначену для комфортного геймінгу в дозволі full hd. Стало відомо, що новинка буде запущена в середині жовтня.

Amd

Ресурс videocardz отримав інформацію про терміни публікації оглядів новинки. Згідно з цими даними, 13 жовтня перші огляди новинки повинні з’явитися на просторах мережі. Зазвичай запуск слідує за випуском оглядів, однак інформації про те, коли amd має намір почати продажі новинки не надходило. Презентація ж відеокарти повинна відбутися до публікації оглядів, тобто в найближчі тижні.

Videocardz.com

Крім інформації про запуск продукту, в мережу витекли ключові технічні характеристики radeon rx 6600. Згідно з опублікованою videocardz таблиці специфікацій, rx 6600 повинна отримати 28 обчислювальних блоків (1792 потокових процесора), тобто частина наявних на графічному процесорі navi 23 блоків будуть відключені. Що ще важливіше, відеокарти radeon rx 6600 будуть оснащені 8 гбайт пам’яті gddr6.

Videocardz.com

Повідомляється також, що випуску еталонних amd radeon rx 6600 очікувати не варто. Як і у випадку з radeon rx 6600 xt, цей запуск буде спиратися виключно на розробки партнерів amd.