Ілон маск звинуватив уряд джо байдена в упередженості

20

0 ілон маск звинуватив уряд джо байдена в упередженості

засновник tesla і spacex ілон маск під час конференції code conference 2021 звинуватив адміністрацію президента сполучених штатів америки джо байдена в упередженості. Мільярдер припускає, що на уряд нинішнього президента сильний вплив роблять профспілки.

Така заява пов’язана з тим, що tesla не була запрошена на захід, присвячений компаніям з виробництва електрокарів, організований білим домом. У свою чергу general motors і ford отримали подяку від адміністрації президента за “революцію” у розвитку електрокарів.

Ілон маск неодноразово конфліктував з владою сполучених штатів америки. Наприклад, минулого року мільярдер дав вказівку продовжити роботу заводів tesla в каліфорнії незважаючи на пов’язаних з карантином заборон від місцевої влади. Співробітники компанії, які відмовилися виходити на роботу, отримали попередження про можливе скорочення.

Варто відзначити, що коли справа стосується spacex, ілон маск виявляється більш зговірливий і щорічно виконує контракти, що надходять від міністерства оборони сполучених штатів америки.