Масштабніше fallout 4 і skyrim: тодд говард розповів про діалоги в starfield для xbox series x / s і пк

17

Майбутня амбітна рольова гра starfield від bethesda і microsoft буде більш масштабною, ніж минулі проекти команди bethesda game studios , а саме fallout 4 і the elder scrolls v: skyrim . Про це розповів тодд говард під час презентації microsoft на виставці tokyo game show 2021 .

Він підтвердив, що у starfield буде більше 150,000 рядків діалогів . Для порівняння, в fallout 4 було 111,000 рядків, а в skyrim – 60,000 рядків. Крім того, говард розповів, що для повноцінної японської локалізації було залучено понад 300 акторів.

“starfield-це перша за 25 років нова всесвіт від bethesda game studios, удостоєної нагород студії творців the elder scrolls v: skyrim і fallout 4. У цій рольовій грі нового покоління, дія якої відбувається в космосі, ви зможете створити будь-якого персонажа і досліджувати всесвіт, насолоджуючись абсолютною свободою. Відправляйтеся в дорогу і розкрийте найбільшу таємницю людства”, – йдеться в описі новинки.

Реліз starfield відбудеться 11 листопада 2022 року для pc, xbox series x і xbox series s. Для передплатників xbox game pass гра буде доступна в день виходу.