Мобільні тарифи оператора Yota — безлімітний інтернет для мобільних додатків

249

Мобільний оператор Yota – це сучасний постачальник послуг, який пропонує широкий вибір тарифів для смартфона, планшета або комп’ютера.

Тепер підключити мобільний інтернет ви зможете навіть до стаціонарного ПК.

Зміст:

Головні переваги

 • 5 ідеально укомплектованих тарифів для будь-якого користувача.
 • Безлімітні дзвінки в мережі і доступ до високошвидкісного інтернету.
 • Величезна зона покриття – мобільні оператор забезпечує зв’язок по всій території Росії, при чому якість з’єднання залишається на висоті.
 • Швидке і доступне підключення.
 • Низькі ціни.

Прості та зрозумілі умови пакетів без нав’язаних послуг роблять мобільного оператора Yota дуже популярним в Росії.

Всі пропозиції об’єднує факт – тарифи на дзвінки та повідомлення залишаються однаковими, в якій би точці країни ви не знаходилися.

Порівняння тарифів

Тариф Кількість хвилин всередині мережі Кількість Гб інтернету Кількість хвилин на інших операторів Вартість, крб
Yota Безимит Безліміт Безліміт 300 550
Yota 500 Безліміт Безліміт 500 640
Yota 1000 Безліміт Безліміт 1000 940
Yota 2000 Безліміт Безліміт 2000 1340
Yota 3000 Безліміт Безліміт 3000 1840

Види

На даний момент оператор пропонує користувачам скористатися одним з п’яти зручних і вигідних тпредложений.

Yota безліміт

Це оптимально підходящий варіант для всіх активних користувачів мобільного інтернету і стільникового зв’язку.

Він створений на підставі потреб кожного окремо взятого абонента оператора Yota. Що він нам пропонує:

 • Безлімітні дзвінки між операторами.
 • Якщо у вас багато друзів, то безлімітними дзвінками всередині мережі явно не обійтися. Тому компанія пропонує ще й 300 безкоштовних хвилин на місяць на дзвінки іншим операторам. Це включено у вартість пакету послуг.
 • І головне для сучасного користувача — безлімітний, безкоштовний інтернет. Використовуйте скільки завгодно трафіку перебуваючи в будь-якій точці Росії! Тепер доступ до інтернету вільний, при чому швидкість підключення обов’язково порадує кожного користувача.

Оптимальний тариф для смартфонів, вартість якого обійдеться всього в 440 рублів в місяць.

За ці гроші ви зможете постійно бути на зв’язку, при чому ніяких змін у ньому не передбачено при пересуваннях по країні.

Підключення послуги платне, необхідно внести одноразовий платіж у розмірі 500 рублів. Це найбільш повний і найбільш популярний пакет послуг серед клієнтів.

Мобільні тарифи оператора Yota — безлімітний інтернет для мобільних додатків

Читайте також:

Як перевірити Айфон на справжність: корисні поради та перевірка смартфона

Як підключити інтернет на Теле2 — Тарифи та способи підключення

Який Інтернет краще підключити для дому. Огляд всіх можливих варіантів

Yota 500

Цей пакет послуг коштує трохи дорожче, абонентська плата складе 640 рублів в місяць.

За такі гроші абоненти отримують наступні можливості:

1Безлімітні дзвінки на Yota, дзвоніть хоч кожен день.

2Високошвидкісний інтернет, де б ви не знаходилися. Покриття оператора дозволяє оцінити всі переваги високошвидкісного 3G інтернету, з яким ваш смартфон буде просто «літати». Необмежений доступ до месенджерів та соціальних мереж включений у вартість тарифу.

3500 хвилин на місяць на дзвінки будь-яким російським операторам. Справжній бізнес-тариф для тих, хто робить безліч дзвінків по роботі або для тих, хто дуже любить спілкуватися по телефону. По закінченню безкоштовних хвилин вартість дзвінків складе 2,5 руб/хвилину.

4В якості додаткової опції ви можете докупити пакет СМС-повідомлень і користуватися ними безкоштовно протягом усього місяця. Безлімітна опція коштує 50 рублів в місяць. Якщо опція не куплена, вартість повідомлення становить 2,5 руб як абонентам Yota, так і стороннім абонентам.

Вартість не змінюється, навіть якщо ви будете дзвонити в інші регіони, вона залишиться колишньою.

Yota 1000

Вартість його становитиме 940 рублів в місяць, а включені в пакет послуги дозволяють подорожувати по країні без переживань — тарифи зберігаються в будь-якому регіоні.

Він включає в себе:

 • Белимитные дзвінки всередині мережі. Абоненти Yota – Yota можуть спілкуватися без обмежень, навіть перебуваючи в різних куточках Росії протягом усього місяця.
 • 1000 хвилин на інших операторів. Ідеально відповідний тариф для тих, хто за родом діяльності повинен багато спілкуватися з абонентами різних систем.
 • Передбачений безлімітний доступ до високошвидкісного інтернету. Спілкуйтеся в соціальних мережах і месенджерах без обмежень, користуйтеся видеохостингами та інтернетом по роботі або для розваги. Гарне покриття забезпечує високошвидкісний інтернет в будь-якому місці країни.
 • Можливість придбати опцію безкоштовних СМС-повідомлень. Пакет безлімітних повідомлень обійдеться користувачеві всього в 50 додаткових рублів в місяць. Якщо ж таким способом зв’язку ви користуєтеся рідко, ви можете не замовляти опцію, в такому випадку вартість відправлення повідомлення складе 2,5 руб.
Понад пакету, дзвінки іншим російським операторам обійдуться користувачам 2,50 руб/хвилина, а дзвінки в Європу та країни Прибалтики — 6,50 грн/хвилина.

Мобільні тарифи оператора Yota — безлімітний інтернет для мобільних додатків

Yota 2000

Потужне пропозицію, що гарантовано покриє всі ваші потреби.

Вартість в місяць тут вище, доведеться заплатити 1340 рублів, за ці гроші ви отримуєте:

 • Якісний безлімітний інтернет. Ви завжди зможете бути на зв’язку з близькими або колегами, спілкуватися в соціальних мережах і месенджерах, або отримувати необхідну інформацію з мережі.
 • 2000 хвилин на дзвінки іншим операторам Росії. Це включено у вартість, тепер часу для спілкування точно вистачить. Якщо ж вільні хвилини закінчилися, вартість дзвінка коштуватиме 2,50 руб/хвилина.
 • Безкоштовні дзвінки в будь-якій кількості і обсязі абонентам Yota. Всередині мережі ви можете спілкуватися скільки завгодно, при цьому якість залишається на висоті.

Так само, як і в інших варіантах, ви можете отримати пакет безкоштовних смс-повідомлень на місяць.

Без такої опції вартість одного повідомлення становитиме 2,5 грн/місяць, а вартість пакета безліміт — всього 50 рублів.

Yota забезпечує відмінні умови — всі залежно від регіону перебування, вони однакові. Ви можете дзвонити в інші куточки країни безкоштовно абонентам Yota і не турбуватися про якість зв’язку.

Yota 3000

Вартість його складе 1840 рублів на місяць, абоненти отримують високоякісні послуги у великому обсязі.

Підходить для справжніх бізнесменів і успішних людей, яким необхідно часто користуватися викликами і зв’язуватися з абонентами інших операторів.

За вказану плату вам буде доступно:

1Безлімітні дзвінки Yota – Yota протягом усього місяця ви зможете зв’язуватися всередині мережі стільки, скільки це необхідно. Покриття забезпечує якісний зв’язок між абонентами в будь-яких регіонах країни.

2Вільний інтернет з високою швидкістю. Інтернет також доступний в будь-якій частині країни. Забезпечує високоякісне з’єднання й доступ до будь-яких інтернет-ресурсів для роботи або згідно з близькими.

33000 хвилин вільного спілкування з абонентами інших операторів в межах тарифу. Тепер зруйновані всі межі. Один щомісячний платіж — і ви зможете оцінити всі можливості самого повного тарифу Yota.

4Інші умови зберігаються: вартість дзвінків понад хвилин в немсоставит 2,5 руб/хвилина, вартість смс-повідомлення — 2,5 рубля, а вартість пакета безлімітних повідомлень всього 50 рублів в місяць.

Мобільні тарифи оператора Yota — безлімітний інтернет для мобільних додатків

Користувачі Yota можуть оцінити всі переваги цього оператора мережі: відмінну якість зв’язку та інтернету, доступні ціни та великий вибір послуг для кожного пакету. А підключити будь-який з них ви можете всього за кілька хвилин.

Читайте також:

Кращі смартфони 2017 року вартістю до 20000 рублів

10.0.0.1 Yota налаштування: WiFi і пряме підключення у особистому кабінеті

Заборона контенту МТС — що це таке? Управління послугою

Підключення мобільного інтернету на телефон: МТС, Мегафон, Білайн, Ростелеком

Додаткові можливості

Тепер мобільний оператор Yota пропонує унікальну можливість абонентам створити свій власний, персоналізований тариф.

Для цього було розроблено спеціальний мобільний додаток, в якому користувачі зможуть вибрати, які послуги їм потрібні.

Тобто тепер не буде нав’язаних і складних, непотрібних послуг — ви самі зможете вибрати все, що потрібно.

Мобільні тарифи оператора Yota — безлімітний інтернет для мобільних додатків

Нові абоненти можуть вибрати тариф по сім-карті із запропонованих:

 • 420 рублів на місяць — 200 хвилин на сторонніх операторів, безліміт в мережі, а також 2 Гб високошвидкісного інтернету та безлімітний доступ до Вконтакте і Instagram.
 • 605 рублів за 30 днів і вам доступні 500 хвилин на різних операторів, 5 Гб інтернету, а також вільний доступ до соціальних мереж і месенджерів: Вконтакте і Instagram, Однокласники, Viber, Watsup. Додатково включені безлімітні смс-повідомлення.
 • Суперполный — 3085 рублів на 30 днів, 30 Гб високошвидкісного інтернету, вільний доступ до усіх соціальних мереж і месенджерів, а також, 5000 хвилин на дзвінки іншим операторам, вільна зв’язок у мережі Yota і безлімітні смс-повідомлення.

Але кожен клієнт може створити унікальний варіант, який повністю відповідає вашим потребам — включити в нього рівно стільки інтернету, смс і дзвінків, скільки вам потрібно.

Ще ніколи не було так просто підготувати для себе особистий план, і Yota надає таку можливість. Замовити ресурси також можна через офіційний сайт мобільного оператора.

Для планшетів передбачені окремі умови підключення та користування ними, тепер мобільний інтернет буде доступний і через планшети і навіть через ПК (при необхідності).