Paypal може запустити платформу для торгівлі акціями

21

Стало відомо, що найбільша дебетова платіжна система paypal розглядає можливість запуску платформи для торгівлі акціями. Про це пише cnbc з посиланням на власні обізнані джерела, які побажали зберегти конфіденційність.

Зображення: justin sullivan / getty images

Одне з джерел повідомило, що paypal найняла ветерана брокерської індустрії річа хагена (rich hagen), який після відходу з ally invest очолив новий підрозділ, що отримав назву invest at paypal. Згідно з наявними даними, хаген був одним із співзасновників компанії tradeking, яка надавала брокерські послуги в інтернеті і в кінцевому рахунку була куплена ally invest.

У його нинішній посадовій інструкції згадується робота з «вивчення можливостей» у сфері споживчих інвестицій. Сам же річ хаген замість коментаря з даного питання послався на слова генерального директора paypal дена шульмана (dan schulman), які ще на початку року міркував про довгострокові перспективи компанії, згадуючи можливість запуску нових фінансових послуг, у тому числі пов’язаних з інвестуванням.

Згідно з наявними даними, для реалізації даного проекту paypal придбає брокерську компанію або стане партнерам підприємства, що надає такі послуги. За даними джерела, paypal вже провела переговори з потенційними галузевими партнерами, але якісь конкретні компанії не називаються.

Зазначається, що, незважаючи на наміри компанії, новий сервіс з торгівлі акціями навряд чи вдасться запустити до кінця року. На тлі новини про можливий запуск брокерської платформи акції paypal виросли на 3 %.