Ремонт принтерів Epson

4-29-2020Epson – один з найстаріших світових виробників струменевих принтерів, штаб-квартира якого знаходиться в Японії. Лазерні принтери він майже не виробляє. Струменеві ж апарати відрізняються високою точністю і надійністю механічної частини, тому ламаються вони вкрай рідко, але все ж ремонт принтерів Epson теж трапляється.
Також хочемо вам порекомендувати ремонт принтеров эпсон

Головне слабке місце принтерів Epson

Ремонт струменевих принтерів здається, виробник передбачив все, щоб ви користувалися виключно оригінальною продукцією, тому що використання підроблених запчастин призводить до плачевних результатів саме у цієї фірми.

Іншими словами, якщо потрібно замінити картридж або іншу деталь принтера Epson, краще вибирати змінні блоки саме Epson, а не якогось іншого бренду. Навмисно чи ні, але японська корпорація для своїх струменевих принтерів не передбачила взаємозамінних (сумісних) деталей від інших виробників на відміну від ряду інших фірм.

Це стосується як зміни картриджа, так і заміни інших деталей в разі їх механічних або інших поламок.
Пристрій картриджа і роль друкарської головки

Як відомо, в струменевих принтерах основна роль в друкувальному механізмі належить матриці (друкуючій голівці). У принтерах Epson вона знаходиться в самому апараті, а не в картриджі, як у деяких інших виробників, а змінні картриджі представляють собою просто резервуар з чорнилом. А оскільки в «струнники», якщо ними часто не користуватися, чорнило швидко сохнуть, то доводиться картридж або міняти, або перезаправлять, ось тут-то і починаються проблеми.

Якщо ви купите неоригінальний картридж або почнете самі (т. Е. Непрофесійно) заливати чорнило, це веде до поламки друкарської головки, хоча вона знаходиться і не в картриджі, а в самому принтері, причому гарантія Epson на обидва ці випадки не поширюватиметься, незважаючи на те що пристрій картриджа дуже просте і налити туди свіжі чорнило не становить особливих труднощів.

Виходів тут два: користуватися сервісними центрами, в яких здійснюється професійна заправка картриджів на хорошому сертифікованому обладнанні руками досвідчених фахівців, або ставити новий картридж, але обов’язково оригінальний, т. Е. Фірми Epson.
Поламки друкарської головки

Як і в інших принтерах, вони можуть носити різний характер, т. Е. Мати різний рівень складності, від чого і буде залежати весь ремонт принтерів Epson. Причому якщо полетить весь друкує блок, то слід гарненько подумати, а чи міняти його на новий, адже вартість такої процедури разом з ціною нової оригінальної друкарської головки може досягати 75-80% від вартості нового принтера. В такому випадку набагато логічніше придбати новий принтер, на який буде поширюватися гарантія виробника.

А ось якщо суть поламки полягає лише в тому, що друкарської головка засохла, що часто трапляється, тоді її просто-напросто необхідно прочистити з використанням спецобладнання. Але для початку, звичайно, потрібно провести діагностику несправностей і виявити причину поламки.
Відхилення від норми

Як зрозуміти, що з вашим принтером щось не так? Зазвичай поламки видно відразу по дефекту друку, коли на папері виявляються різні сторонні елементи, смуги, бруд або зовсім нема зображення. Це може стати свідченням як серйозних поламок, так і простих забруднень. Наприклад, якщо порушена подача паперу, то може бути всього-на-всього забруднений ролик подачі паперу, тоді його теж необхідно почистити.