Покрокове керівництво: Як видалити музику з Айфона через Айтюнс

363

Перевагою сучасних смартфонів від Apple є те, що музичні файли надійно захищені, тому потрібно знати, як видалити музику з Айфона через Айтюнс.

Навіть порівнюючи смартфони на базі операційних систем Android і iOS, можна помітити істотну різницю не тільки в якості, але і в інших параметрах.

Приміром, аудіофайли з Айфона можна просто видалити, для цього необхідно використовувати вбудований медіаплеєр.

Меломани, швидше за все, жахнуться при думці про те, що хтось здатний видалити музику з плей-листа.

Однак не рідкістю є ситуації, коли Айфон придбаний не в магазині, а у людини, який користувався ним раніше.

У такому випадку досить імовірно те, що аудіофайли колишнього власника смартфона не видалені, а новому власнику вони можуть припасти не до смаку, та й місця займають чимало.

Ось і виникає питання, як видалити музику з Айфона через Айтьюнс. Звичайно, свої записи можна видалити безпосередньо зі смартфона, але при запуску Айтюнс вони знову завантажаться.

Алгоритм видалення музики з Айфона через Айтюнс

Айтюнс дає хороші можливості для пошуку, завантаження та перегляду необхідних аудіо і відеофайлів.

Але іноді необхідно звільняти місце, щоб завантажувати нові файли, які в певний момент потрібні більше, і не перевантажувати систему Айфона.

Розглянемо дії, які необхідно виконати, щоб прибрати музику:

 • Перший крок передбачає підключення смартфона до персонального комп’ютера через USB-кабель і запуск Айтюнс. За допомогою програми потрібно вибрати свій смартфон, натиснувши на значок в правому верхньому куті панелі, як показано на малюнку №1.
 • Покрокове керівництво: Як видалити музику з Айфона через Айтюнс

 • У новоствореній вкладці «Огляд» в розділі «Параметри» потрібно вибрати опцію «Обробляти музику і відео вручну», як це показано на малюнку №2.
  Це дасть можливість, використовуючи синхронізацію пристрою, самостійно усунути необхідний контент, при цьому можна буде залишити ті файли, які не потребують видалення.
 • Покрокове керівництво: Як видалити музику з Айфона через Айтюнс

 • Після виконання попередніх дій необхідно зайти у розділ «Музика», як це показано на малюнку №3, і відзначити галочкою опцію «Синхронізувати музику», а також вибрати нижче у переліку елементів «Обрані плей-листи, артисти, альбоми і жанри».
 • Покрокове керівництво: Як видалити музику з Айфона через Айтюнс

 • У списку, який відкриється після попереднього дії, потрібно відзначити ту музику, яку необхідно залишити в Айфоне, а все, що потрібно прибрати – залишити без галочок.
  Якщо ж потрібно очистити весь плейлист, то потрібно просто проконтролювати, щоб галочки були зняті зі всіх аудіофайлів, як це показано на малюнку №4.
  На перший погляд, це завдання здасться довгим і виснажливим, однак вбудований скролінг допоможе оперативно переміщатися між вмістом папок.
 • Покрокове керівництво: Як видалити музику з Айфона через Айтюнс

 • Останнім кроком має бути натискання значка «Застосувати», як показано на малюнку №5, після чого, внаслідок синхронізації, зазначені файли зберігаються, а ті, що не зазначені – видаляються.
 • Покрокове керівництво: Як видалити музику з Айфона через Айтюнс

  Рада! Якщо необхідно завантажити аудіофайли на смартфон, для початку слід додати їх в медіатеку Айтьюнс допомогою комп’ютера, а після цього можна завантажувати програми в пам’ять.

  Якщо необхідно знищити лише одну музичну композицію, то краще позбавитися від неї безпосередньо з медіатеки, а потім знову провести синхронізацію смартфона з додатком, як показано на малюнку №6.

  Покрокове керівництво: Як видалити музику з Айфона через Айтюнс

  Слід пам’ятати, що видаляючи файл з пам’яті телефону, неможливо стерти його повністю, оскільки він знову завантажиться при запуску Айтюнс.

  Висновок

  Видаляючи музичні файли з Айфона, можна позбутися як від одного, так і від великої кількості одночасно.

  Оскільки більшість медіаконтенту завантажується на Айфони саме через Айтюнс, то для її видалення необхідно використовувати цю утиліту.

  Ця програма, незалежно від своєї версії, діє приблизно за однаковим алгоритмом.

  Він ґрунтується на синхронізації персонального комп’ютера з Айфоном, оскільки додаток можна встановлювати на комп’ютерах як з операційними системами Windows, так і на обладнаних OS X.

  Розібратися з усіма незрозумілими моментами в алгоритмі видалення музики зі смартфона за допомогою Айтюнс, можна переглянувши відео:

  Як видалити музику з iPod, iPad, iPhone

  Покрокове керівництво: Як видалити музику з Айфона через Айтюнс