Росія та індія розглядають можливість спільного освоєння місяця

25

За повідомленнями мережевих джерел, росія та індія обговорюють ряд проектів у сфері спільного освоєння космічного простору, в тому числі освоєння місяця. Про це пише інформаційне агентство тасс з посиланням на слова посла росії в індії миколи кудашева.

Джерело зображення: pexels / pixabay

” багато хто замислюється над тим, щоб спільно освоювати місяць, це теж на порядку денному наших обмінів. Ми в якійсь формі-це ще належить обговорити професійно-подумуємо над створенням космічних станцій. Як це буде, поки важко сказати, але питання на порядку денному. Всі ці теми були немислимі до недавнього часу. Не кажучи вже про те, що росія горда тим, що наш досвід освоєння місяця і пілотованої космонавтики використовується в індійських місіях «чандраян» і «гаганьян», — наводить джерело слова пана кудашева.

У бесіді з журналістами російський посол також зазначив, що дві країни розглядають не тільки можливість спільного освоєння місяця. Було сказано, що росія та індія обговорюють поставки ракетних двигунів, а також ведуть мову про спільне двигунобудування, розвиток ракет-носіїв різного класу, а також спільне створення супутників. Нагадаємо, “чандраян” – це індійська автоматична станція, яка призначена для дослідження місяця, тоді як» гаганьян ” — це пілотований корабель, який індія планує запустити на орбіту землі в найближчі роки.