Психологічний хоррор chasing static вийде на пк в жовтні

7

Студія headware games і видавець ratalaika games представили релізний трейлер і анонс точної дати виходу сюжетного хоррор-пригоди, під назвою chasing static для пк — 14 жовтня 2021 року, версії для консолей заплановані на 1 квартал 2022 року.

Пізно вночі над північним уельсом вирує жорстока буря. У декількох милях від міста кріс селвуд шукає притулок у відокремленому придорожньому кафе. Незабаром після цього кріс бачить жахливе видовище, коли він знаходить офіціантку, притиснуту до стелі чимось з люто палаючими очима, він втрачає свідомість, прокидаючись від запорошених старих покинутих залишків кафе.

Досліджуйте незайману пустелю сільського уельсу, коли ви виявите забуті останки таємничого об’єкта і спробуєте зібрати воєдино те, що трапилося з зниклими жителями вогнища.

Натхненний науково-фантастичними фільмами жахів 80-х і сучасним сюрреалістичним кінематографом, chasing static пропонує унікальний погляд на жанр оповідних пригод за рахунок нової ігрової механіки, керованої звуком, і нелінійних досліджень.