Столовий сервіз – це набір посуду, який складається з предметів однакової форми, виконаний в єдиному стилі і розрахований на певну кількість людей

8-30-2018

Як вибрати сервіз столовий
Столовий сервіз – це набір посуду, який складається з предметів однакової форми, виконаний в єдиному стилі і розрахований на певну кількість людей. У господарстві такий посуд особливо необхідна, щоб прикрашати стіл під час свят, так і у звичайні будні дні. Вибрати столовий сервіз можна в будь-якому господарському магазині.
Токож хочемо вам порекомендувати сервиз столовый
Найчастіше столові сервізи виготовляють з фарфору. Орнамент, який можна на нього нанести, не стирається з часом, не змивається. Фарфор легко мити, він не деформується, і якщо дбайливо за ним доглядати, він зберігає свій первісний вигляд надовго. Визначтеся, який сервіз вам необхідний – щоденний або святковий, тільки після цього відправляйтеся в магазин. Сервізи для щоденного використання зазвичай складаються з набору посуду на 6 осіб, святкові – на 12. У святкові сервізи крім тарілок ще можуть входити страви різних розмірів, чайний горнята, набори для спецій, кільця для серветок, соусники та ін. Святковий сервіз обходиться трохи дорожче щоденного.У звичайний щоденний сервіз входить набір глибоких тарілок для перших страв (іноді з подстарельниками), тарілки для других страв і десерту, чайні чашки, соусник, цукорниця і набір для спецій. Деякі магазини надають можливість самим сформувати сервіз. Повсякденні столові набори іноді виготовляють у незвичайної і оригінальної форми. Таким чином ви можете підібрати посуд під свою їдальню в єдиному стилі. Якщо ваша їдальня виконана в яскравих тонах, то сервіз вибирайте однотонний без орнаменту або з візерунком, який буде непомітний. Для їдальні в спокійних тонах посуд може бути підібрана яскрава, акцентує на себе увагу. Вибір забарвлення сервізу залежить тільки від ваших уподобань. Ви можете вибрати як витончений орнамент, так і різнобарвний фарфор. Зауважте, що жовтий, оранжевий і зелений кольори підвищують апетит. А на білому блюді будь-яка їжа виглядає красиво. Найбільш якісні і дорогі сервізи – французькі, англійські та японські. За середньою ціною можна придбати турецьку посуд або китайську. Російський фарфор користується досі популярністю.