Стратегії виграшу в ставки на спорт

5-15-2021

Безпрограшна стратегія ставок на спорт https://bookmakers.com.ru/esports/ тільки одна-гра на» вилках ” (і то – в теорії).  Цей варіант передбачає відрізняються коефіцієнти від різних букмекерських контор, загальна маржа яких є негативною. В такому випадку гравець ставить на всі можливі результати події, гарантуючи собі певний виграш. Розвиток ставок через інтернет і спрощена процедура порівняння коефіцієнтів дозволяють швидше знаходити «вилочні» події. Однак не варто забувати, що букмекери також ведуть дослідницьку роботу. Саме тому стратегія «вилок» абсолютно не підходить для постійної гри. Подій, що дозволяють забезпечити 100% – ний виграш, мізерна кількість. До того ж, така тактика може привернути увагу служб безпеки, що спричинить проблеми з рахунком. 

Всі інші стратегії характеризуються певним ступенем ризику. Великою популярністю користується система мартінгейл, суть якої полягає в збільшенні ставки в разі програшу. Ця стратегія перекочувала в букмекерські контори з класичного казино. Наприклад, гравець вибирає постійний коефіцієнт для гри, рівний 2,00 або більше. Тепер у разі програшу він повинен буде подвоювати свою ставку. Прості розрахунки показують, що в разі невдачі п’ять разів поспіль треба буде ставити суму, в 32 рази перевершує первісну. При цьому можливий виграш буде дорівнює виграшу від першої ставки. Є кілька факторів, які розбивають ілюзію про прибутковість такої тактики на довгій дистанції:

  • ймовірність програшу-виграшу не змінюється (якщо гравець програв 10 разів поспіль, це не означає, що тепер у нього більше шансів для виграшу);
  • букмекерські контори ставлять обмеження за ставками;
  • потрібно дуже великий запас грошових коштів і залізні нерви.

Кращу стратегію прогнозів на спорт досить складно визначити. Багато що залежить від величини рахунку і характеру гравця. Однак гра за критерієм келлі дає можливість значно убезпечити себе від повного фіаско. У спрощеному варіанті ця стратегія передбачає зменшення ставок при програші і збільшення при виграші. Існує формула, за якою обчислюється розмір ставки: a=(k*p-1)/(k-1), де a-величина ставки (у % від банку), k-коефіцієнт, запропонований букмекерською конторою, p-ймовірність результату (визначена самостійно).

Критерій келлі дозволяє більш точно визначати розмір своєї ставки і бути більш успішним на довгій дистанції. Така стратегія передбачає регулярне обнулення (зняття виграшу) при подвоєнні або досягненні запланованої суми.