Керівництво: Як налаштувати планшет на Андроїді

275

Купуючи новий гаджет, при першому його включення у користувачів, що не мають до цього моменту досвіду роботи з мобільною операційною системою Android, може виникнути питання:

Як налаштувати планшет, для того щоб почати з ним працювати?

Багато магазинів при продажу планшетів, часто пропонують клієнту дорогі пакети таких послуг, як первісна настройка, а також установка програм і інших додатків.

На практиці ж подібний сервіс можна і навіть рекомендується виконувати особисто.

Так як тонка підгонка всіх параметрів під власні вимоги дозволить зробити подальше використання гаджета більш простим і зручним для власника.

Перше включення

Распаковывав планшет і всі йдуть в комплекті аксесуари, в коробці практично будь-якого виробника можна знайти інструкцію по експлуатації апарату, з якої і рекомендується ознайомитися в першу чергу.

Це пояснюється тим, що в документації можуть бути вказані особливості роботи з певною моделлю апарату.

Керівництво: Як налаштувати планшет на Андроїді

Запустивши тривалим натисканням кнопки включення планшет, який при першому запуску може вимагати попередньої зарядки акумулятора, перед користувачем відкриється вітає меню з пропозицією вибору мови і країни з представлених у списку.

Зазначивши необхідний пункт, потрібно натиснути клавішу підтвердження для продовження установки.

Підключення до мережі

Наступним кроком пристрій на Андроїд запропонує здійснити підключення до однієї з вай фай мереж, доступних для користувача.

Перед тим як налаштувати інтернет на планшеті буде потрібно дочекатися сканування точок доступу.

Після чого натисканням пальця можна буде вибрати власну мережу і ввести пароль, що захищає від несанкціонованого доступу до особистого або корпоративного вай фай з’єднанню.

Якщо мережа не знайдено, або рівень її сигналу занадто малий, потрібно розташувати планшет поблизу роутера.

При успішному підключенні апарат запам’ятає мережу і в наступний раз автоматично ввійде в неї при знаходженні в радіусі дії.

Керівництво: Як налаштувати планшет на Андроїді

Натиснувши кнопку продовження, Android осведомится про видачу дозволу на використання вай-фай підключення для більш точного знаходження місця розташування планшета, а також використання цих даних для місцеположення в результатах пошуку Google.

Останнє означає, що користувачеві будуть пропонуватися в першу чергу заклади, наприклад, ресторани або магазини неподалік від його місця розташування.

Якщо ж використання подібного функціоналу не цікавить, включення опцій не потрібно.

Вхід в обліковий запис Google

В черговий раз натиснувши кнопку продовження, користувач потрапить в меню, що дозволяє увійти або зареєструвати новий акаунт Google.

Якщо планшет на Andoid використовується вперше можна скористатися логіном і паролем від Gmail, що дозволить зв’язати всі сервіси і додатки на пристрої до власної поштою.

Керівництво: Як налаштувати планшет на Андроїді

Реєстрація аккаунта Google

У разі відсутності пошти Gmail необхідно буде виконати реєстрацію, натиснувши на кнопку створення нового облікового запису.

Вибираючи пункт «Не зараз», можна відкласти цей процес до першої необхідності, наприклад, при завантаженні додатків з Play Market.

Керівництво: Як налаштувати планшет на Андроїді

Процес реєстрації

 • Натиснувши на кнопку «Створити обліковий запис», користувача направлять на сторінку, де необхідно буде заповнити поля імені та прізвища.

Керівництво: Як налаштувати планшет на Андроїді

 • Далі, потрібно здійснити вибір імені користувача, а точніше, адреси електронної пошти, який виступає в його ролі. Якщо введений логін вже зайнятий, система запропонувати схожі вільні варіанти.

Керівництво: Як налаштувати планшет на Андроїді

 • В наступному вікні необхідно створити пароль користувача та повторно ввести його для підтвердження.

Керівництво: Як налаштувати планшет на Андроїді

 • Тепер потрібно заповнити дані для відновлення облікового запису в разі злому або втрати пароля. Необхідно вибрати запитання з представленого списку або скласти особисто і в наступному полі ввести відповідь на нього.
  Також для більш зручного відновлення можна додати додатковий адресу електронної пошти.

Керівництво: Як налаштувати планшет на Андроїді

 • У наступному вікні вам буде запропоновано приєднатися до Google +. Якщо ж участь в соціальній мережі не планується, цей крок можна пропустити, натиснувши кнопку «Не зараз».

Керівництво: Як налаштувати планшет на Андроїді

 • При бажанні підписатися на розсилку від Google і використовувати історію веб-пошуку, що дозволяє отримати список всіх раніше відкритих адрес, користувач може зазначити відповідні пункти.

Керівництво: Як налаштувати планшет на Андроїді

 • На наступному етапі потрібно ввести перевірочний код з картинки.

Керівництво: Як налаштувати планшет на Андроїді

 • У фінальному вікні, планшет з операційною системою від Google запропонує виконання резервного копіювання даних. Після цього реєстрація облікового запису буде завершено.

Керівництво: Як налаштувати планшет на Андроїді

Дата і час

Якщо питання як налаштувати інтернет на планшеті вже вирішено, дату і час можна отримати автоматично, зазначивши відповідні пункти.

Також введення параметрів в даному вікні здійснюється вручну.

Керівництво: Як налаштувати планшет на Андроїді

Налаштування навігації

Відзначивши пункти дозволу збору даних для служби позиціонування та використання місця в пошуку, власник пристрою зможе без включення додаткових налаштувань користуватися навігаційними додатками.

Цей пункт є фінальним і після його виконання можна буде перейти безпосередньо до використання планшета.

Увага! Варто зауважити, що у деяких виробників також можуть бути включені підказки для управління системою, які будуть з’являтися у міру використання функцій вперше. Від них можна відмовитися в налаштуваннях системи або у спливаючих вікнах.

Керівництво: Як налаштувати планшет на Андроїді

Персоналізація

Використовуючи планшетний комп’ютер, багато хто захоче зробити його більш індивідуальним, підібравши шпалери, якими можуть стати особисті фотографії або вподобані матеріали з інтернету.

Для цього необхідно:

 • завантажити з вай фай або завантажити через USB-кабель на планшет фотографію;
 • виконати тривале натискання на робочому столі, після чого з’явиться вікно з можливістю вибору джерела фонового зображення (також дане меню можна знайти і в розділі налаштувань програми);
 • натиснувши на необхідну папку, відкриється галерея з користувацькими або встановленими зображеннями, де потрібно підтвердити вибір необхідного файлу.
 • Керівництво: Як налаштувати планшет на Андроїді

  Висновки

  Виконати початкову настройку планшета не складе праці, завдяки підказкам виробника на кожному етапі.

  Персоналізація обладнання з першого ж години використання допоможе отримати доступ саме до тих функцій, які необхідні користувачу.

  Відео як налаштувати планшет:

  Як налаштувати планшет або смартфон з Android

  Перша налаштування планшета або смартфона з операційною системою Android.