Туалетні кабіни і модулі від ecogr

12-11-2019

Вже давно мобільні туалетні кабіни стали невід’ємною частиною нашого життя. Ці конструкції сьогодні можна зустріти практично скрізь: в центрі міста або на масових народних гуляннях, біля музеїв та інших пам’яток архітектури, при проведенні фестивалів і свят. Якщо ви витратили багато часу і сил на пошуки в інтернеті такої продукції, але нічого при цьому не знайшли, то вистачить займатися безглуздою діяльністю. У нас є цей товар. Крім того, компанія «ecogr» пропонує сучасні та якісні модульні туалети . Чому вигідно купить туалетную кабину для дачи недорого ecogr ? Причин багато:

  • велика різноманітність моделей;
  • продукція від виробника;
  • європейський рівень обслуговування;
  • невисока вартість продукції.

Це далеко не все. Ми пропонуємо нашим клієнтам якісні туалетні модулі, виробництво яких налагодили самі. Це значить, що товар коштує дешевше, ніж у магазинах, на ринках, в інших торгових точках. Ми не посередники і не перекупники, а пропонуємо свій товар з мінімальною націнкою. Ми також стежимо за своєю репутацією, яка знаходиться в бездоганному стані багато років роботи компанії «ecogr».

Багатий вибір туалетних кабін і модулів

Ми піклуємося про кожного

На туалетні модулі і кабіни ціна різна. Все залежить від того, яку саме модель ви хочете придбати. Основні варіанти, пропоновані нами:

  • економ;
  • комфорт;
  • люкс;

В продажі також є вбиральні для дачі, будови та навіть для інвалідів. Ми постійно стежимо за ринковими тенденціями, що дозволяє нам робити продукцію, яка затребувана і популярна. Перш ніж купити туалетний модуль, потрібно чітко зрозуміти, який саме товар вам потрібний.

Основні моделі можуть додатково комплектуватися різними деталями:

  • дзеркало, умивальник;
  • тримач для туалетного паперу;
  • накопичувальний бак.

За бажанням замовника компанія «ecogr» додасть в мобільні туалети все, що потрібно. Крім того, у продажу є навіть мобільні душові кабіни, які виготовлені на тій же основі, що і вбиральні.

Переваги покупки туалетних кабін і модулів в нашій компанії

Перед тим, як купити туалетну кабіну, чітко вирішите, що саме потрібно. Є утеплені варіанти, які чудово підійдуть для заміських будинків, де ще не проведена каналізація. Та й проста туалетна кабіна для дачі користується попитом. Не потрібно будувати дер

ев’яний туалет, витрачаючи на це час, гроші і сили. Простіше купити вже готовий модуль.

Кожна туалетна кабіна, ціна на яку залежить від багатьох факторів, має гарантію.