Удача персонажа в genshin impact: як відкрити сузір’я [гайд]

42

Кожен персонаж в genshin impact має шість підсилюють його сузір’їв. Для розблокування зірок в genshin impact потрібна удача персонажа. Використовуйте даний гайд, щоб дізнатися все про цей предмет і нюанси його застосування.

Персонажі в genshin impact крім базового набору навичок і пасивних талантів мають особливі сузір’я, які дозволяють герою ставати сильнішими. Для відкриття кожної зірки потрібно удача персонажа-особливий ресурс, що видається мандрівникам замість повторюваних героїв. Далі представлений докладний гайд, з якого можна дізнатися, де береться і як використовується удача персонажа в геншин імпакт.

Дізнатися, що дають сузір’я кожному з персонажів можна, вивчивши наші білди для героїв genshin impact.

Як отримати удачу персонажа в genshin impact

Видається удача персонажа в genshin impact за отримання дубліката героя, які вже є в списку доступних на ігровому акаунті. З огляду на це, отримати ресурс для активації сузір’їв можна:

  • вимовляючи молитви з тимчасових або постійних банерів, з яких випадають персонажі;
  • купуючи героїв в магазині паймон за вільний зоряний блиск;
  • отримуючи нагородних персонажів за різні івенти.

В першу чергу, щоб швидко активувати сузір’я героя в геншин імпакт, рекомендуємо намагатися дістати його з банера події, якщо шанс на випадання конкретного персонажа підвищений.

Замість “удачі мандрівника” в грі використовується “пам’ять про…”. Причому для кожної елементальної версії головного героя свій варіант ресурсу:

  • пам’ять про вітри свободи (анемо);
  • пам’ять про нерухомі скелі (гео);
  • пам’ять про пурпурової блискавки (електро).

Видобувається даний ресурс виключно в міру закриття сюжетних квестів і супутнього контенту. Нижче в таблиці вказані всі способи отримання» пам’ять про… ” для кожної з елементальних версій гг.

Де взяти удачу елой в genshin impact

елой-ексклюзивний кріо-персонаж в genshin impact. Отримати її можна тільки безкоштовно в якості подарунка, що надсилається на пошту ігрового профілю. Для користувачів playstation вона стала доступна в оновленні 2.1. Всі інші гравці отримають елой при виході патча 2.2 для геншин імпакт.

Особливістю героя є відсутність баффів сузір’я. Розробники в кожній з 6 точок повідомляють, що зірка цього персонажа ще зійшла на небесний звід тейвата. Можливо, в майбутньому і з’явиться якийсь спосіб прокачування додаткових здібностей для даного героя. Ми обов’язково повідомимо про це.

Що дають за дублікат персонажа с6 в genshin impact

Крім ресурсу “удача персонажа” в геншин імпакт за дублікат героя видається вільний зоряний блиск, який можна витрачати в раніше згаданому магазині паймон на різні цінності:

  • додаткові молитви;
  • героїв (змінюються сезонно);
  • елітні ресурси.

За стандартом за копію персонажа 4️️ дають 2 одиниці вільного зоряного блиску, а за 5 ️ ️ – 10 одиниць. Однак рано чи пізно сузір’я персонажа відкриваються повністю. Після цього за отримання його дублікатів гравці не отримують “удачу персонажа”, але нагород у вигляді вільного зоряного блиску збільшується до 5 і 25 одиниць відповідно (в залежності від рідкості).