Як продати волосся

10-12-2018

Как продать волосы
За детальною інформацією звертайтеся за телефонами, вказаними в розділі Контакти. Розміщені на нашому сайті статті і фотографії є об’єктами авторських прав. Будь-яке використання цих матеріалів без згоди авторів ЗАБОРОНЕНО і тягне за собою відповідальність згідно з чинним законодавством РФ, включаючи кримінальну в будь-який момент шляхом направлення письмового повідомлення за адресою: 123515, р. Москва, вул. Балтійська, д. 6, корп.
Також хочемо вам порекомендувати дорого продати волоссяhttps://postige.com.ua/
Цим я даю дозвіл ІП Березина С. Н., ІП Новіков О. Е., ІП Микитюк В. М., ТОВ “Магазин волосся на Київській”, ІП Голуб Т. А., ТОВ “Магазин волосся в місті Волгограді”, ТОВ “Магазин волосся у Воронежі”, ТОВ “Магазин волосся в Санкт-Петербурзі” (далі – «Hairshop») з метою укладання і виконання договору купівлі-продажу обробляти – збирати, записувати, систематизувати, нагромаджувати, зберігати, уточнювати (оновлювати, змінювати), отримувати, використовувати, передавати (у тому числі доручати обробку іншим особам), знеособлювати, блокувати, вилучати, знищувати мої персональні дані: прізвище, ім’я, номери домашнього та мобільного телефонів, адресу електронної пошти. Також я дозволяю «Hairshop» в цілях інформування про товарах, роботах, послугах здійснювати обробку вищеперелічених персональних даних та направляти на вказаний мною електронної пошти та/або номер мобільного телефону рекламу та інформацію про товарах, роботах, послугах «Hairshop» і його партнерів. Згода може бути відкликана мною в будь-який момент шляхом направлення письмового повідомлення за адресою: 123515, р. Москва, вул. Балтійська, д. 6, корп.
Цим я даю дозвіл ІП «Березина С. А.» (далі – «Hairshop») з метою укладання і виконання договору купівлі-продажу обробляти – збирати, записувати, систематизувати, нагромаджувати, зберігати, уточнювати (оновлювати, змінювати), отримувати, використовувати, передавати (у тому числі доручати обробку іншим особам), знеособлювати, блокувати, вилучати, знищувати мої персональні дані: прізвище, ім’я, номери домашнього та мобільного телефонів, адресу електронної пошти. Також я дозволяю «Hairshop» в цілях інформування про товарах, роботах, послугах здійснювати обробку вищеперелічених персональних даних та направляти на вказаний мною електронної пошти та/або номер мобільного телефону рекламу та інформацію про товарах, роботах, послугах «Hairshop» і його партнерів. Згода може бути відкликана мною в будь-який момент шляхом направлення письмового повідомлення за адресою: 123515, р. Москва, вул. Балтійська, д. 6, корп.