Як вибрати фірму по проектуванню дитсадків

11-9-2018

Как выбрать фирму по  проектированию детсадов
Район розташований в межах вулиць Мухамедханова, проспекту Туран, вулиці Айтматова з розміщенням житлових будинків у 7-25 поверхів і громадських будівель. Вже побудовано 35 ЖК на 8 200 квартир з площею житла 763 тисяч м2, є три школи і п’ять дитячих садків. На стадії будівництва і проектування ще більш 70 МЖК на 32 тисячі квартир площею житла 3,1 млн м2, п’ять шкіл і п’ять дитячих садків”, – йдеться у відповіді на офіційний запит редакції.
Також хочемо вам порекомендувати проектирование детсадов
Вже побудовано 15 МЖК на 3000 квартир з площею житла 291 тисяча м2. На стадії будівництва і проектування понад 100 МЖК на 48 тисяч квартир з площею житла – 4,5 млн м2. В тому числі на території знесення тут буде побудовано 3,4 млн м2. В районі вже є три школи і один дитячий сад, на стадії проектування 5 шкіл, дев’ять дитячих садків. Населення району 130 тисяч осіб”, – уточнили в акимате.
Забудова пропонує зведення семиповерхових будівель житлового та громадського призначення з ритмічно виділеними висотними ансамблями по всій довжині проспекту. Нижні поверхи будівель вздовж проспекту виділяються під об’єкти обслуговування населення, в тому числі малий і середній бізнес. По фасадній частині всіх кварталів, що виходять на проспект Мангелик Їв, будуть розташовані зелені курдонери – парадні двори перед будівлею”, – йдеться в офіційній відповіді.
Вже побудовано 14 МЖК 2058 квартир з площею житла 597,6 тисяч м2. На стадії будівництва і проектування близько 40 тисяч квартир площею житла 4,5 млн м2, в тому числі на території зносу – до 300 тисяч м2. На території забудови вже є два дитячих садочки, на стадії проектування – дев’ять шкіл і дев’ять дитячих садків”, – уточнили чиновники.
Загальна площа забудови території під соціальні об’єкти та комерційне будівництво становить 1,4 млн м2. На вивільненої території планується будівництво двох загальноосвітніх шкіл і чотирьох дитячих дошкільних установ. Також планується будівництво доріг загальною протяжністю 9,1 км. Щільність забудови об’єктів складе 9,5 тисяч м2 на 1 га”, – йдеться у відповіді на офіційний запит.