Нові програми для android. “teslaa-android auto over tesla browser” для запуску android auto на автомобілях tesla з’явилося в play маркет

13

Хороші новини для тих власників автомобілів tesla , хотіли б мати можливість роботи з навігацією та іншими функціями android auto в своїй машині.

Свого часу ілон маск повідомив, що tesla працює над підтримкою android auto і apple carplay, але, як це часто буває, вона так і не з’явилася. Замість цього автовиробник розвиває власну закриту систему, в якій він контролює як користувальницький інтерфейс, так і можливості.

Однак, одному з незалежних розробників вдалося змусити android auto працювати в автомобілях tesla через їх фірмовий веб-браузер і створене ним додаток, яке він вже опублікував в google play маркет.

Додаток, що отримав назву teslaa-android auto over tesla browser для відображення на дисплеї автомобіля екрану android auto пропонує обхідний шлях використовуючи фірмовий веб-браузер tesla.

Для роботи з ним потрібно підключити свій телефон до автомобіля через bluetooth, потім підключить tesla через wifi до точки доступу телефону і перейти на сайт androidwheels.com в автомобільному веб-браузері.

На даний момент додаток знаходиться на ранній стадії бета-тестування, але, в основному, працює досить непогано. Проте, деякі проблеми в ньому ще є.

Зокрема, іноді додаток може перестати відповідати, але оновлення сторінки в браузері вирішує проблему. Крім того, бездротова зарядка при використанні android auto може привести до перегріву телефону. Продуктивність залежить від телефону і браузера tesla. Телефони зі слабкою начинкою можуть некоректно відображати інтерфейс в дозволі 720p.

Завантажити teslaa – android auto over tesla browser ви можете з цієї сторінки google play маркет

схожі матеріали: