Як вибрати персональний ПК.

2-27-2018

Як вибрати персональний ПК.
Саме від цієї запчастини залежить швидкість та якість роботи ігрових додатків. Також не маловажну роль грає процесор і відповідну йому кількість оперативної пам’яті. Наявність твердотільний жорстких дисків SSD значно прискорить завантаження операційної системи вашого комп’ютера і прискорить запуск програм, які на ньому встановлені. Персональний комп’ютер для офісу зазвичай вибирають з міркувань мінімальної вартості, тому для офісних завдань підходять навіть відносно малопотужні конфігурації…Слід враховувати які мінімальні вимоги операційної системи, з якою буде працювати цей комп’ютер. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі системный блок цена.
Так , наприклад, для Microsoft Windows 7 мінімальні рекомендовані нами параметри такі: 2х ядерний процесор, 2Гб оперативної пам’яті. У той же час для більш ранніх версій ОС , таких як Microsoft Windows XP досить одноядерного процесора і 1 Гб оперативної пам’яті. Найчастіше в офісних комп’ютерах немає необхідності в наявності DVD приводу, оскільки його необхідність з’являється тільки у момент установки, в той же час і для цих завдань все частіше використовують USB flash накопичувачі.
Також для офісних рішень пропонуємо комп’ютери в нових компактних форм факторах. У нас є варіанти системних блоків в малогабаритних корпусах форм-фактора microITX Нове і безумовно цікаве рішення для побудови офісних і домашніх комп’ютерних систем є форм-фактор моноблок, поєднує в собі системний блок і монітор в одному зручному корпусі. Потужність процесора, кількість пам’яті і продуктивність графічної системи безпосередньо впливає на час вирішення поставлених завдань.