Як вибрати СЕО блозі

9-19-2018

Как выбрать  блог СЕО
СЕО — а точніше, SEO — це оптимізація для пошукових систем (Search Engine Optimization). І правильно впровадити СЕО на свій блог — завдання непросте. У неї входить оптимізація статей і постів під ключові слова, використання человекопонятных URL, робота над структурою сайту і докладний аналіз всіх зовнішніх посилань. В цілому, на рейтинг в Гуглі впливає понад 200 факторів — і це тільки ті, які опубліковані і доведені.
Також хочемо вам порекомендувати https://vk-it.com/
Якщо Yoast дуже доброзичливий до новачків, з її організованими сторінками налаштувань і корисними підказками, то All in One SEO — система, спочатку розрахована на професіоналів. Тому число налаштувань на сторінці виглядає лякаюче, а багато полегшують життя функції Yoast просто відсутні. З іншого боку, власне інструменти SEO в All in One SEO Pack більш потужні.
Якщо ви не довіряєте офіційним інструментів Гугл — KeywordTool.io саме для вас. Згідно заявам розробників, Google Keyword Planner приховує деякі ключові слова — на відміну від KeywordTool.io. Тому після запиту в Keyword Planner, є сенс повторити його на KeywordTool.io і перевірити, чи немає ще популярних ключів, які Keyword Planner не вказав.
Сайт використовує Гугл Тренди — і Автоподсказку — для того, щоб допомогти вам вибрати ключові слова. Також можна переглянути запити на YouTube, Bing і App Store. Користувачам без ліцензії Pro недоступна велика частина статистики по ключовим словам.
Чи Не доцільніше для цих же дій призвести Серпстат? Все та ж безкоштовна версія і такий же набір інструментів, от тільки за ціною за за мінімальним тарифом. Або за пакет для тих, хто веде більше, ніж один проект. Та й до того ж у Серпстат є бази Яндекса, і вони більше Google, ніж у Семраш. Достатньо забити одні і ті ж домени і переконатися самому. А що стосовно України, я взагалі мовчу.. Який же тут Семраш використовувати з його нікчемним базою ключевіков.
Аліса, дякую за коментар. На жаль, не можу рекомендувати Серпстат — я ним ніколи не користувався. Після вашого коментаря, вирішив потестувати і виявив дивацтва. Наприклад, функція порівняння з конкурентами показує, що головні конкуренти Unihost по органіці — це Google.com і Amazon.com. Це як мінімум неправильне і дивне уявлення. У СЕМРаше ж всі конкуренти — сайти інших хостингових компаній, CMS та інших пов’язаних тематик. Можливо, варто глибше вникнути в Серпстат і розібратися з настройками.