Як вибрати шампунь для волосся

1-29-2019

Как выбрать шампунь для волос
Зовнішня краса жінки визначається багатьма критеріями, один з яких – краса її волосся. Застава доглянутих і привабливих локонів – правильний догляд за ними. Шампунь для волосся – основа комплексного догляду і від того, наскільки вдало він буде підібраний, залежить здоров’я вашого волосся. При виборі шампуню необхідно не тільки добре вивчати склад, але і знати деякі нюанси. Але набагато важливіше враховувати складу миючої основи, так як з неї на 50% складається шампунь. Найчастіше в якості ПАР використовують сульфатні основи. Тобто, лаурил – або лаурилсульфат натрію (абревіатура на етикетці: SLS або SLES). Вони утворюють густу щільну піну, відмінно змивають весь бруд, залишки шкірного жиру і заодно вимивають всі корисні речовини волосся, руйнуючи їх структуру. Щоб зберегти красу і здоров’я волосся, краще віддати перевагу бессульфатным шампуням, в основі яких, наприклад, Coco Glucoside або Cocamide DEA. Такі шампуні дбайливо очищають волосся і шкіру голови, не порушуючи при цьому її гідроліпідний баланс. Вже став аксіомою той факт, що шкіра і волосся різного типу потребують різного догляду. Щоб забезпечити волоссю правильне очищення без утрати, потрібно використовувати шампунь, який враховує особливості їх типу.
Також хочемо вам порекомендувати здесь
Октопирокс – основний активний компонент таких шампунів – ефективно усуває причину появи лупи. Формула містить саліцилову кислоту, яка допомагає контролювати роботу сальних залоз. З одного боку, він зміцнює волосяну фолікулу, перешкоджаючи випадання волосся, з іншого – заповнює порожнечі в структурі волосся, ущільнюючи і утолщая його. Їх завдання – очистити волосся і шкіру голови, не вимивши барвний пігмент та не порушивши гідробаланс. Такі шампуні містять комплекс живильних речовин: вітамінів групи В і керамідів.
Мова йде саме про тих компонентах, які і забезпечують бажаними властивостями шампунь. Що б не було зазначено виробником на етикетці, не варто чекати чарівного ефекту від дешевого шампуню. Вартість бессульфатных шампунів, як правило, в півтора – два рази вище, ніж у продуктів на сульфатної основі. Лікувальні шампуні можуть бути порівняно недорогими, якщо їх формула – однокомпонентна. Керуючись цими простими 5 правилами, ви зможете вибрати саме той продукт, який повністю задовольнить ваші вимоги та сподівання.