Як вибрати кросівки Адідас

12-13-2021

 

 

Якісна продукція фірми adidas

Продукція компанії “Адідас” має унікальну конструкцію супенаторів, зменшує навантаження на стопи ніг, запобігаючи травмам. Також хочемо вам порекомендувати кросівки Yeezy Украина the–blaze.com фірми Адідас.

Фірма adidas протягом 100 років утримує провідні позиції в сфері виробництва спортивного взуття та одягу. Продукція бренду залишається привабливою для кількох поколінь людей. У чому секрет компанії?

Історія виникнення бренду

Adidas-це велика корпорація світового рівня, має штаб-квартиру в Німеччині. Займається розробкою і виробництвом якісних спортивних товарів: взуття, одягу та аксесуарів.

Компанія була заснована молодим Адольфом Дасслером. У перший час функціонувала в будинку батьків. Скоро до бізнесу приєднався старший брат рудольф. Підприємства почали успішно взаємодіяти. У 1924 році була випущена перша продукція adidas.

Дасслер взяв участь у розробці унікальних кросівок зі спеціальними шипами, що допомагають спортсмену перемагати в спортивних змаганнях. Щоб поліпшити якість спортивного взуття з шипами, він запропонував замінити металеві шипи на гумові.

Дасслер запропонував американському спринтеру Джессі Оуенсу протестувати нову модель на олімпійських іграх. Експеримент був вдалим, спортсмен зайняв призове місце і схвалив нове взуття.

Сьогодні широко відомий бренд “адідас” є провідним світовим виробником спортивного одягу.

Структура компанії

Провідний холдинг adidas group включає кілька філій:

  • фірму спортивного одягу reebok
  • гольф-компанію taylormade
  • австрійську фітнес-технологічну компанію ashworth runtastic
  • німецький футбольний клуб bayern munich.

Вся продукція бренду “Адідас” відрізняється високою якістю. Виручка від продажу товарів власного виробництва становить понад 20 млрд євро на рік.

Компанія має свій логотип-це три смуги, які завжди використовуються в дизайні одягу і взуття в якості маркетингової реклами.

Товари компанії

Фірма adidas відома по всьому світу. Її товари відрізняються зручністю, функціональністю і високою якістю.

Важливо:

  • відмінністю брендового взуття є пружні супенатори, що допомагають роботі стоп під час спортивних занять.
  • компанія використовує у виробництві тільки якісні високотехнологічні матеріали.

Продукція фірми представлена в декількох колекціях:

  • originals представляє одяг спортивного напрямку, який використовується для занять спортом, а також для повсякденного використання
  • neo представляє молодіжні моделі, які відрізняються невисокими цінами, практичністю і оригінальним яскравим дизайном
  • performance демонструє товари для професійних занять спортом. Це спеціалізоване взуття, оригінальний одяг, різний текстиль та аксесуари.

Професійна екіпіровка підходить для професіоналів і новачків, які прагнуть досягти нових спортивних перемог.

В інтернет-магазині» BLAZE ” можна купити фірмові товари компанії adidas. Зв’язавшись з операторами магазину за телефонами, вказаними на сайті, можна отримати детальну консультацію і замовити якісну фірмову річ.