Які види друку існують.

5-11-2018
Які види друку існують.

Існує значна кількість способів нанесення зображення на тканину. Всі мають свої плюси і свої мінуси. Одна технологія поступається за якістю перенесення картинки, інша здатна відобразити тільки фіксовані кольору… Давайте детально розберемося в технологіях і обговоримо всі способи друку зображення на тканині, в тому числі і на футболках, толстовках та іншої одязі. Прямий друк на тканині (під тканиною ми маємо на увазі футболки, толстовки, жилети та інші види одягу) самий передовий і сучасний спосіб нанесення зображень на текстиль. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі широкоформатная печать в Киеве.
Він ідеально підійде для друку зображення на виробі з бавовни. Картинка виходить соковита, максимально схожа з попередником. Можливо наносити зображення будь-якої складності і дозволу. картинка не має відчутного шару, її можна вільно пропрасовувати, не боячись зіпсувати зовнішній вигляд. Сублімація — трансферний спосіб друку зображення на тканини (синтетика) за коштами спеціального термобумаги, яка і є трансфером.
Даний метод використовується також для перенесення зображення на кружки і кераміку. Шовкографія активно використовується при друку на тканині великими тиражами. Друк ідеально підходить для випуску промо-одягу з невеликою областю друку одного кольору. Самий старий спосіб друку на тканині.