2 способи як зробити активне посилання на сторінку людини ВКонтакте

448

Багато користувачів соціальних мереж стикалися з таким явищем, як проставляння посилань на людину або групу в пості.

Фактично, це виглядає як ім’я користувача, прописане в тексті, але при наведенні на нього курсору виявляється, що це посилання на сторінку користувача.

Як зробити таку посилання на людину і його сторінку ВКонтакте і для чого це може бути потрібно.

Зміст:

Навіщо робиться?

Для чого ж взагалі може знадобитися проставити посилання на людини в тексті посту? Існує кілька причин, за якими користувачам необхідна така можливість:

  • Якщо зробити таке посилання, то в розділі «Відповіді» на сторінці зазначеного користувача з’явиться повідомлення про те, що він був згаданий у пості. Таким чином, проставляти така згадка зручно тоді, коли треба, щоб згаданий чоловік точно побачив пост (наприклад, при розіграші призів та оголошення переможців у групах, при розміщенні в пабликах будь-якої інформації від користувачів);
2 способи як зробити активне посилання на сторінку людини ВКонтакте

  • Часто це робиться при розміщенні в пості якоїсь інтелектуальної власності – малюнків, графічних та літературних робіт і т. д. Таке посилання не тільки вказує авторство роботи, але і повідомляє автора про те, що його робота була викладена;
  • Такі згадки користувачів робляться й у випадках, коли потенційні читачі поста (передплатники пабліка або друзі), можливо, захочуть швидко зв’язатися з людиною, згаданому в пості і т. п. І завдяки такому посиланню, вони можуть перейти на сторінку необхідного їм користувача в один клік.

Можна вказувати посилання як на людину, так і на спільноту, групу, публічну сторінку. Всі наведені нижче способи дозволяють зробити і те, і інше.

Як зробити?

Зробити проставляння такого посилання досить легко. Робиться це вручну з клавіатури під час набору тексту поста.

Однак є нюанс, який необхідно враховувати – в більшості випадків таке посилання буде працювати тільки за умови послідовного набору.

Під послідовним набором розуміється наступне: ви набираєте текст посту, і коли необхідно проставити таку посилання, ви набираєте необхідну комбінацію, а потім продовжуєте далі набирати текст посту. Тобто, якщо ви пропечатаете посилання на потрібному місці пізніше або скопіюєте і вставите її туди, то в більшості браузерів вона не стане активною і працювати не буде. Комбінація знаків не перетвориться на посилання, а так і залишиться комбінацією, що має формат тексту.

Читайте також:

Як і за допомогою яких програм можна зберегти відео з Вконтакте

Вхід на мою сторінку Вконтакті без пароля — Можливі способи

Соціальні мережі в Інтернеті: які бувають та як користуватися?

10 популярних плагінів для Google Chrome: вибираємо під себе

Спосіб 1

Перший спосіб ґрунтується на поставленні посилання з допомогою імені користувача. Основна перевага у тому, що метод досить простий.

Він діє при постановці посилань на групи і спільноти, так і на конкретного користувача, і використовувати його можна як в постах адміністрації спільнот, так і в постах від імені користувача на стіні.

Для того щоб відзначити користувача в публікації таким чином, виконайте наступне:

1Пропишіть необхідний текст, який за змістом йде до посилання;

2 способи як зробити активне посилання на сторінку людини ВКонтакте

2Поставте знак «@» без лапок;

3Нижче з’явиться випадаюче вікно зі списком користувачів, на яких ви посилаєтеся найчастіше або з якими часто зв’язуєтеся;

4Якщо потрібний людина є у списку, просто натисніть на нього і посилання проставится автоматично;

2 способи як зробити активне посилання на сторінку людини ВКонтакте

5Якщо в списку немає потрібного людини, то почніть вводити ім’я, список у випадаючому вікні буде поступово змінюватися і доповнюватися, в ньому почнуть виводитися імена популярних користувачів та/або груп (починати введення імені після @ потрібно строго без пробілу);

6Таким чином, у списку рано чи пізно з’явиться потрібний вам людина, якщо він є вашим другом або передплатником пабліка;

2 способи як зробити активне посилання на сторінку людини ВКонтакте

7Натисніть на ім’я користувача та посилання автоматично буде проставлена, при цьому вона буде мати вигляд @id0000000 (Ім’я Прізвище користувача);

2 способи як зробити активне посилання на сторінку людини ВКонтакте

8Інформацію в дужках можна змінити – це той текст, який безпосередньо стане посиланням, все, що між @ дужками міняти не можна;

2 способи як зробити активне посилання на сторінку людини ВКонтакте

9Допишіть текст поста і опублікуйте його.

Якщо ви все зробили правильно, то інформація, зазначена у дужках, буде мати синій колір і працювати як посилання. При наведенні на неї курсора буде з’являтися мініатюра з короткою інформацією про сторінку користувача. При натисканні на таке посилання, користувач потрапить на сторінку зазначеної людини.
2 способи як зробити активне посилання на сторінку людини ВКонтакте

Даний метод працює з людьми, які додані до вас у друзі, є передплатниками вашого пабліка, а також з групами, спільнотами чи пабликами, на які підписані, або які ви адмініструєте.

Негативна риса такого методу – те, що таким способом можна поставити посилання на стороннього користувача, який ніяк не пов’язаний.

Рада. Для цього краще використовувати другий спосіб.

Спосіб 2

Другий спосіб складніший, але він хороший тим, що дозволяє проставити посилання на абсолютно будь-якого користувача, навіть того, з яким ви ніяк не пов’язані.

Він ґрунтується на знанні id номера сторінки людини, якого ви збираєтеся відзначити в пості. Для цього спочатку вам буде потрібно дізнатися його id:

1Перейдіть на сторінку користувача, якого необхідно зазначити, або співтовариства;

2В адресному рядку подивіться на набір символів після комбінації vk.com — він може мати вигляд id000000 (стандартне позначення сторінок в контакті) або бути представлена будь-яким словом або буквеним сполученням (якщо користувач сам налаштував такої адреса сторінки);

2 способи як зробити активне посилання на сторінку людини ВКонтакте

Це і є адреса сторінки користувача – скопіюйте його.

3Далі починайте створювати пост. Повторіть пункти з першого по четвертий, описані в попередньому розділі. Якщо у випадаючому вікні необхідного користувача не знайшлося, то відразу після знака @ вставити скопійований id, так, щоб в результаті посилання придбала вид @id0000000 або @заданный_пользователем_адрес_латиницей.

Після цього, як і в попередньому випадку, в дужках автоматично з’явиться ім’я користувача, яке можна змінювати. Потім вам потрібно дописати текст поста і опублікувати його. Як і в попередньому випадку, якщо все зроблено правильно, то інформація, прописана в дужках, перетвориться на посилання і придбає синій колір.

Читайте також:

Flood Control ВКонтакте: розповідаємо чому виникає проблема і як її можна прибрати

Як зробити репост в Инстаграме і ВКонтакте – всі способи

Вхід на мою сторінку вконтакті без пароля — Можливі способи

Як і за допомогою яких програм можна зберегти відео з Вконтакте