Наступний тест по halo infinite відбудеться через пару тижнів для всіх зареєструвалися в halo insider

7

Розробник 343 industries анонсував дату старту наступного “багатокористувацького превью” по шутеру halo infinite, і, як раніше обіцяв, планує запросити більше користувачів для участі. А якщо бути точніше, то студія хоче розіслати запрошення всім бажаючим, які повністю зареєструвалися в програмі halo insider до 13 вересня. Саме ж тестування стартує через пару тижнів, 24 вересня.

Ми потребуємо допомоги кожного фаната. Давайте перевіримо наскільки сильно ми зможемо завантажити наші сервери та інфраструктуру, щоб вони “впали” під час попереднього тестування, а не в грудні. Нам терміново потрібно, щоб якомога більше інсайдерів зареєструвалися до 13 вересня, так як час, що залишився нам буде потрібно для виконання необхідних кроків з нашого боку.

Перше “технічне превью” було повністю сконцентровано на боях проти ботів. Але тепер гравцям дадуть можливість битися між собою на аренах 4v4 (з новою картою і режимами) і вперше спробувати великі командні битви 12v12.

Реліз halo infinite відбудеться 8 грудня на пк, xbox one і xbox series x / s. Мультиплеєрна частина шутера буде у вільному доступі, на відміну від кампанії, за яку необхідно заплатити. Втім, якщо ви є передплатником xbox game pass, то зможете отримати доступ до сюжетної частини гри без додаткової оплати.