Гравці new world влаштовують голі тусовки, тому що чому б і ні?

15

Коли ви розміщуєте тисячі гравців в одному просторі, може статися щось дивне. new world не є винятком, оскільки гравці повідомляють, що стикаються з групами оголених персонажів, які роблять все, від створення імпровізованих бійцівських клубів до повзання по землі групами.

повідомлення на reddit , в якому задокументовано одну з цих голих зустрічей, названо:»я поняття не маю, що це, але я беру участь”. У ролику нічого не підозрюючий гравець біжить по дорозі і зустрічає чотирьох інших без обладунків, які повзуть до місця призначення.

Судячи з сабреддіту гри, це не одиничний інцидент.

” так, я виявив, що випадкові дивні оголені фестивалі час від часу роблять дивне лайно. І завжди здається, що люди теж не знають один одного ”

– відповідає користувач papehtonk на повідомлення про голих повзунах.

Інші гравці також підтверджують, що це відбувається дуже часто, доводячи, що ця унікальна маленька субкультура навряд чи зникне найближчим часом.

в іншому пості reddit користувач rygalia стикається з двома голими гравцями, які борються за межами поселення, в той час як інші спокійно спостерігають за тим, що відбувається. Натовп сидить у колі навколо оголених бійців, і у відмінній спортивній майстерності жоден з гравців не збивається з імпровізованого поля битви, створеного аудиторією. Коли один з них падає, всі встають на ноги і стрибають від радості навколо переможця.

Нарешті, інші гравці ставлять своїх персонажів в деякі компрометуючі пози. Звичайно, вони роблять це посеред міста на загальний огляд, іноді десять з них беруть участь у виставі одночасно. Що б ви не говорили про проблеми з серверами, але вихід amazon на сцену mmo вже привертає поведінку, яку ми бачили в інших, таких як world of warcraft, тому я вважаю, що можна з упевненістю сказати-це успіх.