Ілон маск стане першим у світі трильйонером і допоможе йому в цьому spacex, а не tesla

38

Ілон маск (elon musk) вже став найбагатшою людиною в світі завдяки успіхам tesla. Однак зовсім не tesla, а космічна компанія spacex дозволить маску стати першим у світі трильйонером. Адам джонас (adam jonas) з morgan stanley у своїй дослідницькій записці стверджує, що космічна компанія маска «оскаржує будь-які упереджені уявлення про можливості ракет, космічних кораблів і допоміжної інфраструктури».

Bloomberg

Згідно з рейтингом bloomberg, частка маска в spacex в даний час формує менше 17% від його стану, яке оцінюється зараз в $241,4 мільярда. І це після того, як компанія була оцінена в $100 мільярдів в рамках вторинного розміщення акцій. Аналітики розглядають spacex як кілька компаній, що охоплюють космічну інфраструктуру, супутниковий інтернет, спостереження за землею і дослідження далекого космосу, в одній. Найбільший внесок в оцінку spacex вніс її супутниковий зв’язок starlink.

Припущення про те, що маск стане першим у світі трильйонером, висловлювалося і раніше. Однак тоді передбачалося, що він наростить свій капітал завдяки tesla. Стрімке зростання виробника електромобілів, яке почалося в минулому році, призвело до різкого зростання чистої вартості активів маска. Тільки за останній понеділок він наростив капітал маска на $ 6,6 мільярда.

Підраховано, що маску належить близько половини spacex. Космічна компанія ще має багато чого зробити, перш ніж вона зможе самостійно зробити свого засновника трильйонером.